Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyatı

Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyatı

Ekseriyetle ciltte oluşan egzama ve mantar üzere rahatsızlarda kullanılan Travazol krem son günlerde en çok arananlar listesinde. Nispeten merak konusu olan Travazol krem ile ilgili soruların sizler için yanıtladık. Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyatı nedir? işte yanıtlar…

Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap üzere durumlarda kullanılan bir cins medikal kremdir. Sırf eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Travazol krem hekim tarafından tutarlı görülmedikçe katiyetle kullanılmamalıdır. Zira ilacın içerisinde bulunan hususlara alerjiniz var ise  rahatsızlığınız güzelleşmekten çok daha istenilmeyen şeylerle sonuçlanabilir. Uçuk üzere virüse dayalı deri hastalıklarına gelmez. Çocuklarda küçük yaşta görülen suçiçeği, kızamık üzere hastalıklarda mutlaka kullanılmamalıdır. 

Etken  İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat olan Travazol krem, likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su içerisinde barındırır. Mantar illetlerinin tedavisinde çok başarılı sonuçlar veren bu krem, münhasıran yaz aylarında haddinden fazla terlemede ötürü meydana gelen pişik sıkıntılarını da ortadan kaldırıyor. 

TRAVAZOL KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kesinlikle hekiminiz size bildirdiği halde kullanmaya ihtimam göstermelisiniz. Krem günde 2 kere uygulayabilirsiniz.

TRAVAZOL KREM FİYATI

Reçete ile satılan travazol krem 24.70 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.

Yorum Ekle