Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Anestol krem ne işe yarar? Anestol krem nasıl kullanılır? Kullananlara bir zararı olur mu?

Anestol krem ne işe yarar? Anestol krem nasıl kullanılır? Kullananlara bir zararı olur mu?

Lokal uyuşturucu olmasıyla kulak deldirme ya da ağda sırasında kullanılması önerilen Anestol pomad hakkında bilirkişilerden alınan haberleri sizlerle paylaşıyoruz. Sadece eczanelerde yüksek bir fiyata satılan Anestol krem nasıl kullanılır? Kullananlara bir zararı olur mu? Anestol pomadın fiyatı nedir? Tüm bu soruların cevabını öğrenmek istiyorsanız kesinlikle metnimize göz atmalısınız.

Son günlerde bayan platformlarında ismini sıkça duyduğumuz Anestol Pomad, eczanelerde satılan en uygun lokal anestezikler arasında konum almaktadır. Uygulandığı nahiyede uyuşma sağlayan anestol pomad yalnızca 30 gramlık  alüminyum tüplerde raflarda konum almaktadır. Bilirkişi tabiplerin tasarruf hedefine nazaran reçeteye yazdıkları Anestol pomad, içerisinde yardımcı husus olarak Metil paraben, propil paraben, polietilen glikol 1500, polietilen glikol 6000, propilen glikol içermektedir. Kullanan birçok hatunun mahsusen de ağda sırasında istedikleri uyuşmayı sağladıkları Anestol pomadı kullanmadan evvel talimatları okumalı ve kesinlikle hekiminize danışmalısınız. Tasarrufu olağan sanılan Anestol Pomad ilaç olduğu için kimi insanlarda istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Sanılanın bilakis yararlarından çok yan tesirleriyle karşı kaşıya kalabilirsiniz. Etken hususu ise her tüp %5 lidokaindir. Uygulandığı yerde kısa vadede tesirini gösteren Anestol Pomad, kesinlikle hekim ve mütehassıs olmadan kullanılmamalıdır. 

ANESTOL POMAD HANGİ SAHALARDA KULLANILIR?

Anestol’un prospektüsünde yan alan haberlere nazaran bu krem, deri ve mukozanın yüzeysel yanıkları, çeşitli nedenlere kaşıntılar, göğüs ucu, dudak çatlakları ve ağrılarında kullanılabilir. Fakat şimdilerde bayanlar ağda öncesinde ya da lazer epilasyonda acıyı azaltmak için uyguluyor. Kuaförde kaş bıyık aldırırken acıyı hissetmek istemiyorsanız bu kremi uygulayabilirsiniz. Bilhassa acısı biraz ziyade olan iğneli lazer epilasyonda da Anestol Pomad’ı sürebilirsiniz. 

Cildinizin kuruluğundan ötürü ya da kullandığınız sütyenin naylon olmasından dolayı oluşan göğüs ucu çatlakları için bu kremi uygulayabilirsiniz. 

Basurdaki acıyı azaltmak, güneş yanıkları sonrasında acıyı en aza indirmek için ekspere danışarak kremi uygulayabilirsiniz. 

ANESTOL POMAD KREM NASIL KULLANILIR?

Kullanmadan evvel kesinlikle mütehassısa danışmanız gereken Anestol Pomad, gün içerisinde 2 yahut 3 kere sürülebilir. Gelgelelim bu tasarruflarda 5 gramdan daha ziyade uygulamamalısınız. Gün içerisinde en çokça tasarruf dozu ise 17 ya da 20 gramdır. Şiddetli kullanıldığında beklemediğiniz önemli yan tesirlerle karşı zıdda kalabilirsiniz. 

Kremi kullanmadan evvel yerin duru olmasına itina şov. Daha sonra ortama kremi sürüp şıkça ovalayın. 5 dakika içerisinde tesirini gösterecektir. 2 yada 3 saat kadar tesirini devam ettiren bu eseri kullandıktan sonra titreme, baş dönmesi, kaşıntı, kızarıklık, tahriş, görme bozukluğu ile karşılaştığınızda kesinlikle bir hastanenin acil kısmına başvurmalısınız.

ANESTOL KREMİN FİYATI

Anestol pomad reçete ile satılan bir kremdir. Hekiminizden yazmasını isteyebilirsiniz. Mart ayından itibaren reçetesiz fiyatı 15.85 TL​’dir.

Yorum Ekle