Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Hirudoid Forte Jel : Ne işe Yarar, ne için kullanılır, fiyatı 2020

Hirudoid Forte Jel : Ne işe Yarar, ne için kullanılır, fiyatı 2020

Hirudoid Forte Jel Burun ameliyatından sonra haddinden fazla aşamada morluk ve göz altı nahiyelerinde kararmalarla karşılaşanların teklif için internet üzerinden araştırma yaparken karşılaştıkları bu jel, hakkında tüm detayları araştırdık. Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Jel fiyatı tüm yazımızda sizler için sunduk.

Etken maddesi kondoroitin polisülfat isimli kimyasal yapıdan olan hirudoid forte jel 100 gramının içerisinde 445 mg etken bulunmaktadır. Yardımcı hususları ise miristil alkol,cutina, trigliserit, bentonit,izopropil alkol,dezenfekte edilmiş su,rosemary oil üzere unsurlar bulunmaktadır. İçerisindeki hususlara karşı alerjiniz var ise katiyen kullanmamalısınız. Bilhassa morluklara karşı tesirli olmasıyla mütehassıs tabiplerin önerdiği bu jel yalnızca eczanelerde satılıyor. Kendisine has kokusu,plastik kapağı beyaz ve açık bej renkli bir yapısıyla bilinen kremdir. Metal tüplerde eczanelerde satışa sunulmaktadır. Yalnızca morlukları geçirmekte tesirli olmayan zedelenen derinin süratli halde onarılması konusunda nispeten başarılı ve faydalı olan bu jel, kesinlikle bir doktora danışarak kullanmalısınız. Santa Farma ilaç sanayi tarafından yabancı lisans ile üretilen bu jelin erideki yangı hissini ortadan kaldırır.

morluk için krem

Morluk çürük kan oturması ve ödemin giderilmesi hızlı şekilde sağlayan bu jel, burkulma, ezilme, eklemlerde su yekuna ve şişme üzere hematomlu yahut hematomsuz örtülü yaralar ve spor yaralanmalarında, yüzeysel flebitin lokal tedavisinde doktorlar tarafından reçeteye yazılıyor.

Forte Jel Nasıl Kullanılır?

Forte Jel Nasıl Kullanılır?

Bu kremi kesinlikle ve kesinlikle tabip reçetesi üzerine kullanmalısınız. Bu kremi 3-5 cm büyüklüğünde cildinizdeki hastalıklı ortama hafifçe ve nazikçe parmaklarınızla sürmelisiniz. 2 haftalık tasarrufa karşın şikayetlerinizde rastgele bir azalma ile karşılaşmamanız durumunda hekiminize görünmeyi unutmamalısınız.

Hirudoid Forte Jel Fiyatı

Fiyatı: 14.86 TL’den eczanelerde satılmaktadır.

Yorum Ekle