Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Göz altı morluklarına yeterli gelen en tesirli kremler 2020

Göz altı morluklarına yeterli gelen en tesirli kremler 2020

Kısa vadede göz altı morluklarından kurtulmak için tesirli kremleri kullanmalısınız. Bu kremler her yıl kozmetik piyasasında değişiyor. Adeta milyonlarca kişinin rahatsız olduğu göz altı morluklarından kısa müddette kurtulmanın dermanı bu kremlerde. 2020 göz altı morluklarına âlâ gelen kremler listesi bugünkü haberimizde.

Göz altı morlukları olarak da isimlendirilen ve alt göz kapaklarının altında koyu halkalar biçiminde ortaya çıkan durum, hatunlarda ve erkeklerde yaygın olarak görülür. Yapılan araştırmaların bir birçok genetik olduğunu ortaya koysa da bazen ağır tempo, az uyku, gerilim üzere nedenler de göz altı morluklarının belirginleşmesine sebep olur. Çoğu vakit göz altı torbalarının da eşlik ettiği göz altı morlukları kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine de neden olur. Göz altı morlukları tasa edilecek bir sıhhat derdine işaret etmez ve tıbbi müdahale gerektirmez. Lakin kremlerle bunu ortadan kaldırabilirsiniz. Evet bu kremler hangisi? Göz altı morluklarına uygun gelen tesirli kremler neler? Gelin birlikte öğrenelim:

– Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF3 / 155,00 TL

BB kremin rengini ve dokusunu anımsatan bu krem, uygulandığı anda göz muhitindeki tüm gözaltı morluklarını ve kahverengi halkaları yok ediyor.

2- Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II / 174,00 TL

Yaşlanma aykırısı olarak da bilinen bu krem, göz altlarına şaşırtıcı bir halde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

3- La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi / 1350 TL

 

Ağır formüllü krem, gözaltı ortamındaki deriyi güçlendirir. Buradaki şişkinliği indirir ve ince çizgilerin oluşumunu ketler. 

4- Origins GinZing Göz Kremi / 139,00 TL

Kafein içeren bu krem göz muhitinizde gereksiniminiz olan dolaşımı hızlandıracaktır. Bu sayede, şişkinlik, koyu halkalara veda edebilirsiniz.

5- Murad Instant Radiance Göz Kremi / 419,00 TL

İçeriğindeki C vitamini ve birlikte çalışarak gözaltı ortamındaki hücrelerin sağlıklı çalışmasını destekliyor. Birebir anda oluşan çizgilerle savaşıyor ve koyu halkaları yok ediyor.

Yorum Ekle