Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Clinoper krem ne işe yarar? Clinoper krem nasıl kullanılır? Clinoper krem fiyatı

Clinoper krem ne işe yarar? Clinoper krem nasıl kullanılır? Clinoper krem fiyatı

Sivilce ve kızarıklık sorunu yaşayanların mutlu kaldığı ve son devirde popülerliği direkt olarak artan Clinoper Jel çevre medyanın da gündemine düştü. Tıpkı dertlerle karşılaşanlar Clinoper krem nerede bulunur? Clinoper krem ne işe yarar? Clinoper krem nasıl kullanılır? Clinoper krem fiyatı nedir? sorularını araştırıyor. Bu haberimizde merak ettiğiniz tüm soruları yanıtladık.

Tabiplerin sık sık reçete ettiği Clinoper kremin etken maddesi Benzoil peroksit ve  Klindamisin fosfat‘tır.  Akne(sivilce),siyah nokta ve beyaz nokta için tesirli bir jel olan bu eser sırf eczanelerde satılıyor. Clinoper krem aşırı yağlı olan ciltlerde bile yağ nispetini direkt olarak düşürecek yeterliliğe sahip olan yapısıyla, bakteri oluşumunu da minimuma indirir. Kullananların mutlu kaldığı bu jel cildin dış yüzeyini hafif kurutucu ve soyucu özelliğiyle ziyade yağ ve kirin ciltten kolaylıkla temizlenmesini sağlar. 25 ve 50 gramlık jel formlarında satılan Clinoper, nizamlı bir biçimde kullanıldığında nispeten yararlı sonuçlar veriyor. Ayrıyeten yapınızın pürüzsüz bir görünüme kavuşturulmasında yardımcı olur. Argis İlaç sanayi tarafından İstanbul’da üretildiği bilinen Clinoper jel, tam tesirini göstermesi 2-5 haftayı  bulabilir. Tedavi vadesi 12 haftadan daha uzun sürmemelidir. Kesinlikle kullanmadan evvel mütehassısa danışmanız gereken bu jeli kullanırken aşırı uygulanan yerde kuruluk ve tahriş görüldüğünde, ilacın tasarrufunu tabip denetimi altında azaltınız.

CLİNOPER JEL NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi edilecek nahiyeyi temizleyip ılık su ile yıkayıp, durulayın. Kuruladıktan sonra jeli, parmak ucuyla ince bir tabaka halinde akneli ortama sürün. Uygulama sonrasında ellerinizi yıkayın. Günde yalnızca bir kere akşamları uygulanmalıdır. Her gün kullanılmadığı sürece tesirini göstermeyebilir. Şayet jel üzerine basitçe sürülmüyorsa, çok ziyade ölçü uygulanıyor demektir.

CLİNOPER KREM NE KADAR?

Bu ilaç eczanelerde satılmaktadır, eczaneler harici rastgele bir mahalde bulamazsınız. Clinoper fiyat 50.34 TL‘dir. 

CLİNOPER KREM YAN TESIRLERI

Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen hekiminizi bilgilendiriniz.

Yorum Ekle