Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Oximin Jel: ne işe yarar, nasıl kullanılır, fiyat 2020

Oximin Jel: ne işe yarar, nasıl kullanılır, fiyat 2020

Sivilcelerle başa çıkamayanlar yani akneli bölgelerin adeta dert olan bu noktaları yok etmek için Oximin jel kremini kullanabilirsiniz. Alın ortamındaki sivilceleri adeta kısa vadede siliyor. Son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Oximin jel hakkında merak edilen tüm sorularınızı sizler için yanıtladık. Nedir? Oximin Jel Nasıl kullanılır? Ne kadar? Yan tesiri var mıdır?

Etken maddesi Benzoil peroksit ve  Klindamisin (bkz. wiki) fosfat olan Oximin jel, münhasıran adet devirlerinde artan küçük küçük sivilcelerin tedavisinde kullanılıyor. Mütehassıs hekimlerin önerisi üzerine alınması gereken bu jel birebir zamanda aknelere sebep olan bakterilerin cilt üzerinde gelişimini engelliyor. Başka kremlere nazaran çok çokça bilinmeyen bu jel, özelliğiyle ziyade ve kirin ciltten kolaylıkla temizlenmesini sağlar. 25 gramlık tüplerde yalnızca eczanelerde satılan Oximin jeli kullandığınız günden itibaren tesirini görebilirsiniz. Kullananların bir birçok siyah nokta, beyaz nokta üzere problemleri da ortadan kaldırdığını söylüyor. Bu kremin özelliğiyle fazla ve kirin ciltten kolayca temizlenmesini sağlar ve içerisinde bulunan etken hususuna karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmamalısınız. Kullandıktan sonra külliyen tesirini göstermesi 2-5 haftayı bulabilir. Bunun yanında en çokça 12 hafta mühletince kullanmalısınız. özelliğiyle fazla ve kirin ciltten kolayca temizlenmesini sağlar

oximin jel nasıl kullanılır

Oximin Jel Nasıl Kullanılır?

Oximin jel nasıl kullanılır derseniz kesinlikle bilirkişi hekiminize danışmalısınız. Doktorunuzun veya eczacınızın bu kremi nasıl kullanılacağını reçeteye veya kutusu üzerine yazdı ise o şekilde kullanın. Bunun dışında kullanmak istiyorsanız parmak ucunuza küçük bir ölçü alın ve sonrasında sivilceli berrak nahiyeye uygulayın. Gün bir sefer akşamları uygulayıp kuruduktan sonra ılık ile yıkayabilirsiniz. Şayet jel cilt üzerine basitçe sürülmüyorsa çok çokça uyguluyor olabilirsiniz. Jel sonrasında haddinden fazla kuruluk yaşıyorsanız nemlendirici uygulayabilirsiniz.

Not: ince bir tabaka halinde sürmeniz önemli! kullanmayın!

2020 Oximin Jel Fiyat

Anti-akne preparatlan olarak isimlendirilen ilaç öbeğine dahil olan bu kremin 2020 fiyatı 42.69 TL‘dir.

Sağlık ve Güzellik bölümünden daha fazla akneli bölgeleri temizleyen kremlere bakabilirsiniz.

 

Yorum Ekle