Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Oximin jel ne işe yarar? Oximin jel nasıl kullanılır? Oximin jel ne kadar?

Oximin jel ne işe yarar? Oximin jel nasıl kullanılır? Oximin jel ne kadar?

Sivilcelerle başı dertte olanların merak ettiği Oximin jel, alın ortamındaki adeta kısa vadede siliyor. Son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Oximin jel hakkında merak edilen tüm sorularınızı sizler için yanıtladık. Oximin jel nedir? Oximin jel nasıl kullanılır? Oximin jel ne kadar? Oximin jel yan tesiri var mıdır?

Etken maddesi Benzoil peroksit ve  Klindamisin fosfat olan Oximin jel, münhasıran adet devirlerinde artan küçük küçük sivilcelerin tedavisinde kullanılıyor. Mütehassıs hekimlerin önerisi üzerine alınması gereken Oximin jel birebir zamanda aknelere sebep olan bakterilerin cilt üzerinde gelişimini engelliyor. Başka kremlere nazaran çok çokça bilinmeyen bu jel, özelliğiyle ziyade yağ ve kirin ciltten kolaylıkla temizlenmesini sağlar. 25 gramlık tüplerde yalnızca eczanelerde satılan Oximin jeli kullandığınız günden itibaren tesirini görebilirsiniz. Kullananların bir birçok siyah nokta, beyaz nokta üzere problemleri da ortadan kaldırdığını söylüyor. Ciltten kolaylıkla temizlenmesini sağlayan bu jelin içerisinde bulunan etken hususuna karşı bir alerjiniz varsa bu ilacı kullanmamalısınız. Kullandıktan sonra külliyen tesirini göstermesi 2-5 haftayı bulabilir. Bunun yanında en çokça 12 hafta mühletince kullanmalısınız.

oximin jel nasıl kullanılır

OXİMİN JEL NASIL KULLANILIR? 

Oximin jel nasıl kullanılır derseniz kesinlikle bilirkişi hekiminize danışmalısınız. Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o formda kullanmanız gerekmektedir. Bunun dışında kullanmak istiyorsanız parmak ucunuza küçük bir ölçü alın ve sonrasında sivilceli berrak nahiyeye uygulayın. Gün bir sefer akşamları uygulayıp kuruduktan sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz. Şayet jel cilt üzerine basitçe sürülmüyorsa çok çokça uyguluyor olabilirsiniz. Jel sonrasında haddinden fazla kuruluk yaşıyorsanız nemlendirici uygulayabilirsiniz.

2020 OXİMİN JEL NE KADAR?

Anti-akne preparatlan olarak isimlendirilen ilaç öbeğine dahil olan bu kremin fiyatı 42.69 TL‘dir.

Yorum Ekle