Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Wilkinson Pomad neye yarar ve ne için kullanılır? Wilkinson Pomad pratik yöntemi!

Wilkinson Pomad neye yarar ve ne için kullanılır? Wilkinson Pomad pratik yöntemi!

Ekseriyetle uyuz illetine yakalananların bilirkişiler tarafından önerisi ile kullandıkları Wilkinson Pomad kaşıntıyı gideren bir ilaç. Bugünkü haberimizde Wilkinson Pomad neye yarar ve ne için kullanılır? Wilkinson Pomad tatbik formülünü ele aldık.

Etken maddesi içinde 1 gramında 0.125 gram Goudron Vegetal 0.125 gram kükürt içeren bir pomattır. Yalnızca eczanelerde satılan bu pomadın yardımcı hususu ise Savonnoir, kalsiyum karbonat, vazelin velanolin’dir. Bu krem lokal antiseptik, antipuritik ve antiparaziter tesirinden ötürü sedef marazı (psöriasis), egzema ve akne(sivilce) tedavisinde kullanılır. Ayrıyeten Permetrin (parazit öldürücü tesir gösteren ilaç-uyuz ilacı) ile tedaviden olumlu sonuç alınamayan hastalara, tedavide wilkinson pomad tedavisi (kükürt+vazelin) tavsiye edilebilir. Bilirkişi tabip denetiminde kullanılması gereken bu ilaç, çatlamış, yanık yahut yaralı deriye sürülmemelidir.

Wilkinson Pomad

WİLKİNSON POMAD NASIL KULLANILIR?

Tüm vücudunuzu keseleyerek yıkadıktan sonra uygunca kurulayınız. Sıcak suyla yıkandıysanız teninizin soğumasını sağlayınız. Wilkinson ‘u  3 gün arkası gerisine her gün bir kez olmak üzere boynunuzdan ayak tabanınıza kadar ince bir tabaka halinde ve ilacın yeterlice emilmesi için yavaş hareketlerle masaj yaparak sürünüz. Mühlet bitiminde vücudunuzu külliyen yıkayınız ve pak, ütülü iç çamaşırları giyiniz.

WİLKİNSON POMAD 2020 FİYATI NEDİR?

Wilkinson %12.5 deri pomadı, 100 gramlık alüminyum tüpte 5,56 TL‘ye satılmaktadır.

Sağlık ve Güzellik bölümünden daha fazla yazıları okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Yorum Ekle