Sıkça Sorulanlar

.net platformunda anlamadığınız veya yapamadığınız herhangi bir konu var ise bizlere yazmaktan çekinmeyin. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız : [email protected]

SoruCVP.net nedir ve faydaları nelerdir?

Türkiye'de düzgün bir uzman topluluğunu bir araya getirerek sizlere bir platform oluşturduk. Tek amacımız herkese yardımcı olmak.
Üye olmak, soru sormak, cevap vermek, anket oluşturmak çok ama çok basit bir şekilde yaptık! Herhangi bir davetiye veya ücrete gerek olmadan anında üye olabilirsiniz. Bilmediğiniz soruları sorarak düzgün cevap alabilirsiniz. Kullanıcı uzman ise direk o kullanıcıyada soru sorabilirsiniz.

Soru nasıl sorulur?

Basit üye olduktan sonra hemen soru sor düğmesine tıklayarak sorunuzu ekleyebilirsiniz. Sorunuzun düzgün cevap alabilmesi için doğru soru başlığını yazıp o başlıkla ilgili soruyu detaylı bir şekilde anlatmanızdır. Etiketleride soruyla ilgili tek kelime halinde en az 3 tane yazarsanız sizler için faydalı olacaktır. İster sorunuza resim ekleyin veya anket oluşturun, isterseniz de soruyla ilgili bir videoda ekleyebilirsiniz. Doğru kategoriyi seçtiğinizden emin olun.

Kişisel bilgilerim gizli midir?

Sizlere garanti veriyoruz. Kesinlikle kişisel bilgileriniz özellikle epostanız kimseye verilmeyecektir. İletişim bilgilerinizi isterseniz profil sayfanızdan gizleyebilir isterseniz herkes tarafından görünebilir olarak ayarlayabilirsiniz. SoruCVP.net tarafından hiçbir şekilde E-postanız kimse verilmemektedir.

Kimler üye olmalıdır? Firma olarak üye olunur mu?

SoruCVP.net adresine isteyen herkes üye olabilir. Firma olarak üye olmak istersenizde firma bilgileni girerek üye olabilir.