Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Fito kremin cilde faydaları! Fito krem nasıl adım adım tasarrufu / Fito krem işe yarıyor mu?

Fito kremin cilde faydaları! Fito krem nasıl adım adım tasarrufu / Fito krem işe yarıyor mu?

Cildinizdeki lekeleri gidermek tıpkı vakitte sivilce üzere meseleleri ortadan kaldırılmak için krem arayanların sık sık önüne çıkan Fito krem, son devirlerin en çok tercih edilen eseri oldu. Sadece eczanelerde satılan ve görünümüyle dikkat çeken Fito krem ne işe yarar? Fito kremi kimler kullanmalı? Fito krem ne kadar? Fito krem nasıl kullanılıyor? Merak ettiğiniz tüm soruların karşılığı açık bir halde metnimizde.

Son vakitlerin en çok konuşulan Fito kremi 40 gramlık tüplerde satılıyor. Sırf reçete ile satılan bu kremin etken hususu Buğday ekstresi (triticum vulgare) ve etilenglikol monifenil eter olan ve  umumi olarak lavanta esansıdır. Cilt bakım mütehassıslarının sık sık önerdiği bu krem, cildin hücrelerinin kendilerini yenilemesine yardımcı oluyor. Münhasıran ciltte oluşacak rastgele bir hasarın güzelleştirilmesi için kullanılan kremlerden olan Fito Krem, kesinlikle kompetan bir hekim tarafından önerilerek kullanılması gerekir. Cilt üzerinde kısa müddette gösterdiği tesir sayesinde yüzeysel sorunları gideren Fito krem, tıpkı devirde kısa vadede cilt dokusunun yenilenmesini sağlıyor. 

Günlük hayatınızda yaşadığınız olumsuz durum akabinde sıklıkla ismini duyabileceğimiz bu krem, süratli tesiri sayesinde yaraları yahut izlerini ortadan kaldıracaktır. Vücudun rastgele bir ortamında, cilt üzerinde oluşacak her türlü hasarın ve yaranın giderilmesi için tercih edilen birinci krem olması da, bu sayede gerçekleşmektedir.

FİTO KREM NE İŞE YARAR?

– Fito krem ile sivilce izlerine yok edebilirsiniz;Sivilcelerden kurtulmak için fito kremi günde 1 kez pak cilde pratiğiniz kafidir.

Su çiçeği rahatsızlığı sonrası oluşan kızarıklıkların giderilmesini sağlayan Fito krem, tertipli kullanıldığında cildin renk eşitsizliğini de giderir. 

Yara tedavisinde derin kesiklerde, ameliyat yaralarında, deri hasarlarında, kaza sonucu oluşan cilt hasarlarında tabiplerin önerdiği bu krem, cildin kısa müddette kendini yenilemesi sağlar.

– Fito krem kurumasında, dudak çatlaklarını güzelleştirmede çok tesirli bir kremdir az ölçüde dudağa sürerek dudak çatlamasının ve dudak kurumasını rahatlıkla yok edebilirsiniz. Dudaklara çok az sürülmemeli ve asla yutulmamalıdır.

 Fito krem cilt lekeleri ve sivilcelerin bıraktığı lekeleri yok etmede çok tesirlidir. Cildi yenileyen bu kremi sistemli olarak lekeli olan yere ince tabaka halinde masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

 Epilasyon ve lazer sonrası oluşan tahribatı en aza indirmek için fito krem kullanabilirsiniz.

PEKALA FİTO KREM NASIL KULLANILIR?

Fito krem cildin her konumunda olduğu üzere yüze de rahatlıkla sürülebilir. Kremi sorunlu nahiyeye en az 2 kere sürün. Kremi sürüp ovalayarak yedirin.  Ameliyat yarası derin kesik, çizik var ise bir gazlı bezle kapatmak gerekmektedir. Daha sonra tekrar krem sürülmeden evvel kesinlikle su ile temizlenmeli ve krem sürülmelidir.

FİTO KREMİN YAN TESIRLERI VAR MIDIR?

Aşağıda taraf alan yan tesirler bu kremi kullan insanlar çok nadir bir halde görülmüştür. Fakat siz bilirkişiye istişareden muhakkak cildinize uygulamayınız.

– Vücudun her hangi bir konumunda şişlik
– Ağız ve boğazda şişlik ve yutkunmada zorluk
– Nefes alıp vermede zorluk
– Karın ağrısı

FİTO KREM NE KADAR?

Fito krem tesiri büyük lakin fiyatı küçük yara ve yanık kremlerinden biridir. Fito krem fiyatı ise; 19.33 TL ‘dir.

Yorum Ekle