Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Munderm Jel ne işe yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı

Munderm Jel ne işe yarar? Munderm Jel nasıl kullanılır? Munderm Jel fiyatı

Munderm Jel

Akne ve sivilce tedavilerinde kullanılan Munderm jel bilirkişilerin sivilcelerle başı dertte olanlar için önerdiği birebir uzman ve doktorların reçeteye yazdığı bir kremdir. Son günlerde merak edilen Munderm jel ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Cilde yararları nelerdir? Yan tesirleri nelerdir? Öğrenmek için haberimizin detaylarına bakabilirsiniz.

Munderm jel; çok tesirli bir sivilce kremidir. Sivilceleri yok ettiği üzere sivilcelere neden olan bakterilerin cilt üzerinde yayılmasını önleyen Munderm krem, çoklukla ergenlik periyodu ile birlikte oluşan sivilce ve iltihaplı sivilceleri yok etmek için hekimler tarafından reçeteye yazılır. Kullananlar tarafından yüz ve alın yerinde oluşan sivilceleri geçirmede çok tesirli olduğu söylenen Munderm jel, düzenli kullanıldığında yalnızca sivilceleri değil siyah nokta bilhassa yağlı imgeye sahip siyah noktaların yok olmasında kullanılır. Mudern Jel 30 gramlık tüplerde satılıyor. İçerisinde Eritromisin, İsotretinoin olan bu jel sivilcelerin yanı sıra siyah noktaların da giderilmesinde etkin rol oynar.  Mutlaka tavsiye üzerine kullanılmaması gereken bu jel, hekim denetim sonrasında tedavi maksatlı kullanılmalıdır. Kullanıldığı taktirde farklı cilt reaksiyonlarına neden olabilir.

Murderm Krem

MUNDERM JEL NASIL KULLANILIR?

Eksperler tarafından yazılan Munderm jelden olumlu ve tesirli bir sonuç almak istiyorsanız 6-8 hafta tertipli biçimde kullanmanız gerekir.  Sıkıntılı nahiyeyi şıkça temizleyin. Akabinde jeli sürüp, emilmesini bekleyin. Jeli sürdükten sonra su ile temas etmemesine kesinlikle itina gösterin. Gün içerisinde 2 sefer sürebilirsiniz. Jeli sürdükten sonra kesinlikle ellerinizi bol suyla yıkayın.

 Jeli sürdükten kısa bir mühlet sonra kızarma ya da tahriş ile karşı zıdda kalırsanız, nemlendirici uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 kezden çokça tatbik yapmayınız.

Muderm Jel Nasıl Kullanılır?

MUNDERM JELİN YAN TESIRLERI NELERDİR?

Sivilce ve akne tedavisinde kullanılan bu jel yan tesirlerini gösteren bir ilaçtır. İçerisinde bulunan hususlar birtakım insanlarda alerjik reaksiyon oluşturarak tahriş, kızarıklık ya da daha farklı belirtilerle kendini gösterebilir. Yapılan araştırmalara nazaran Munderm jelin tasarrufu 12 haftayı mutlaka geçmemelidir. Eksper hekiminize belirtilerden biriyle karşılaştığınızda kesinlikle söylemelisiniz.

Yutkunma zorluğu, boğazda tahriş hissi, ağızda ve dudaklarda aniden şişme, kaşıntılı isilik üzere alerjik belirtiler görülebilir.

Muderm Jel Fiyatı

Jeli sürdüğünüz kesimde soyulma, kızarıklık, nahiyede ağrı, kaşıntı, cilt hassasiyeti, ciltte yanma hissi, pratik alanında batma hissi, ciltte kuruluk üzere durumlarla karşı zıdda gelebilirsiniz.

Ciltte renk değişikliği, renginin soluk olması, şiddetli ishal ve geçmeyen şişlik üzere yan tesirler bu kremi kullananlar tarafından karşı zıdda kaldıkları bir durumdur.

MUNDERM JELİN FİYATI NEDİR?

Munderm jel kremin 2020 fiyatı 22.73 TL’dir.

Yorum Ekle