Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
L-Prolin krem ne işe yarar? L-Prolin krem nasıl kullanılır? L-Prolin krem fiyatı

L-Prolin krem ne işe yarar? L-Prolin krem nasıl kullanılır? L-Prolin krem fiyatı

İçerisindeki vitamin ve minerallerden ötürü ciltte adeta esneklik ve yumuşama hissi oluşturan L-Prolin krem son günlerin en tanınan bakım eserleri arasına girdi. İnternet üzerinden ve eczanelerden satın alınabilen L-Prolin krem ne işe yarar? L-Prolin krem nasıl kullanılır? L-Prolin krem fiyatı nedir sorularını sizler için yanıtladık.

Cilt bakım rutininize kesinlikle ekleyeceğiniz bir kremle önünüzdeyiz. Ismini birinci sefer duyacağınız lakin kesinlikle çevre medyada gördüğünüzü iddia ettiğimiz L-Prolin krem adeta tüm isteklerinizi karşılayacak. “Tüm cilt meselelerine onarıcı doğal krem” sloganı ile tanıtılan bu krem, bağ dokuyu onarır, hücre yeniler, iz tedavisinde tesirlidir, cilt emilimini artırır, ağrı kesici ve onarıcı tesire sahiptir ve ayrıyeten da antibakteriyeldir. İçerisinde; Hyaluronik Asit, Koenzim Q10, Glukomzamin Hcl, Sigala Yağı, At Kestanesi Yağı, Aloe Barbadensiz Yağı, Buğday bulunan L-Prolin krem,  egzama, yara bakımı, cilt hasarları üzere tıbbi durumların tedavisinde tesiri çok başarılıdır.Güneş sonrası, lazer epilasyon sonrası cilt hassasiyetinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunların yanında günlük cilt bakımında da tasarrufa çok makuldür. 

L-PROLİN KREM NASIL KULLANILIR?

İstediğiniz nemlendirme tesiri ve bu durumun cildinizde sağlayacağı rahatlama hissi için cilt tipinize ve durumuna nazaran günde 1-2 sefer istediğiniz ortama dairesel hareketlerle krem emilinceye kadar uygulanır. 

Çatlamış tahriş olmuş cilde ve göze kesimlere uygulanmaz. Haricen uygulanır.Çocukların ulaşamayacağı mahallerde koruma ediniz.

L-PROLİN KREM FİYATI NEDİR?

Hem eczanelerde hem de kozmetik marketlerde satılan L-Prolin krem 69,70 TL‘den başlıyor. 

Yorum Ekle