Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Etrexin Jel nedir? Etrexin Jel nasıl kullanılır? Etrexin Jel ne kadar?

Etrexin Jel nedir? Etrexin Jel nasıl kullanılır? Etrexin Jel ne kadar?

Sivilce ve izlerine artık sonsuza kadar yok etmek istiyor bunun için binlerce eser deneyip başarısız olduysanız bu haber tam size nazaran. Eczanelerde satılan ve kullananların şad kaldığı Etrexin Jeli sizlerle tanıştırıyoruz. Etrexin Jel nedir ve merak ediyorsanız kesinlikle haberimizi okumalısınız.

Etrexin Jel sivilce(akne), siyah nokta, ciltteki kabarcıklar için kullanılan 30 gramlık tüplerde satışa sunulan bir cilt ilacıdır. Hafif yahut orta şiddetinde olan sivilce ve akne tedavilerinde bilirkişiler tarafından önerilerek kullanılan bu jel, ağrılı yani iltihaplı sivilcelerde beklediğiniz etkiyi göstermeyebilir. Ama beyaz ve siyah noktaların kaçınılmaz düşmanıdır. Ciltteki iltihabı da süratli biçimde kurutarak sağlıklı hale gelmesini sağlayan Etrexin Jel içerisinde 0.5 mg isotretinoin, 20 mg eritromisin bulunur. Yardımcı unsurlar ise Hidroksipropil selüloz, bütil hidroksitoluen (antioksidan) ve alkol(%96) isimli yapılardır. Birçok dermatolog bu eserin nizamlı ve gerçek bir halde kullanılmasının altını çiziyor. Etrexin jel bozulmuş cilt yüzeyini düzenler ve sağlıklı yapıya kavuşturur. 

PEKALA ETREXİN JEL NASIL KULLANILIR?

Bu kremi katiyen bir kompetan önermeden muhakkak kullanmamalısınız. Kullanım konusunda doktorunuzun bir önerisi var ise birebir formda pratiğe ihtimam gösterin. Bunun dışında;

Öncelikle cildinizi şık bir formda temizleyin. Ilık suyla nahiyeyi temizledikten sonra kurutun. Daha sonra kremi kesime ince bir tabaka biçiminde hafif parmak masajı ile yedirilerek sürün. Ellerinizi bu adımda kesinlikle yıkayın.

Gün içerisinde 1-2 kere kullanmanız yerinde olacaktır. Şayet cildiniz tahriş olursa nemlendirici uygulayabilirsiniz.

ETREXİN JEL NE KADAR?

30 gramlık tüplerde satılan bu ilacın fiyatı 21.21 TL’dir. Eczanelerden alabileceğiniz bu ilaç, SGK tarafından da karşılanmaktadır. 

Yorum Ekle