Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Eumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatı

Eumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatı

Münhasıran egzama marazı ve birçok cilt sorunu ile illetlerinin tedavisinde kullanılan Eumovate krem son yıllarda satış rekorları kırıyor. Siz de bu ve gibisi hastalıklarınıza deva arıyorsanız, Eumovate krem nedir?, Eumovate krem ne işe yarar? sorularının yanıtını metnimizden öğrenebilirsiniz.

Eumovate krem etken maddesi Klobetazon bütirat olan vücutta kızarıklık, şişlik ve iltihaba sebep olan kimyasalların tesirlerini azaltan, kaşıntı önleyici ve damarlarını büzücü tesiri olan bir kremdir. Yalnızca eczanelerde satılan Eumovate krem, Böcek ısırıkları; iltihapları; dış muhitte bulunan unsurlarla temas sonucu oluşan yahut alerjik kökenli deri iltihabı (bebek bezi pişikleri gibi) dertleri kısa müddette ortadan kaldırıyor. Kesinlikle bilirkişi hekimlerin önerisi üzerine kullanılması gereken bu krem, şiddetle kaşınan döküntü ve pembe-kırmızı kabarcıkların görüldüğü kronik deri illeti (prurigo nodularis); kronik iltihaplı cilt marazı olan atopik egzama; yüz, saçlı deri ve vücudun üst kısmında görülen , lakin kesin nedeni görünür olmayan iltihaplı ve kaşıntılı bir cilt illeti olan Unna marazı tedavisinde kullanılır. 25 ya da 50 gramlık tüplerde satışa sunulan Eumovate krem, bebeklerde ve çocuklarda egzama tedavisi tabip gözetiminde sürdürülmelidir.

Homojen bir kıvama sahip, beyaz renkli bu krem, su ile kolaylıkla yıkanıp, ciltten temizlenebilen bu kremi sivilceli yüz yerinde kullanmayınız. İlacı 2 yahut 4 hafta nizamlı olarak kullanmanıza karşın düzelme sağlanmazsa, hekiminizle görüşebilirsiniz. 

EVET EUMOVATE KREM NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmalısınız. Kremi tedavi edilecek kesime ince bir sinema tabakası  halinde uygulayın. Kremi uyguladığınız cilt nahiyesini muhakkak bandajlamayın. Eğer bir bebeğin evlat bezi ortamı tedavi ediliyorsa, sıkı ve dar bezler kullanmayın. 

EUMOVATE KREM YAN TESIRLERI

Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda hekiminizi bilgilendiriniz.

EUMOVATE KREM FİYATI

Reçete ile almak istediğinizde krem, SGK karşılanıyor. Eczanelerde satılan fiyatı ise 50 gramlık 18.59 TL‘dır.

Yorum Ekle