Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Bioderma Sebium Foaming Jel Faydası ve Kullanımı

Bioderma Sebium Foaming Jel Faydası ve Kullanımı

Bioderma Sebium Foaming Jel, makyajınızı tam anlamıyla temizleyerek, sivilce ve aknelere altyapısı olan cildinizi bu ürün ile mucize etkisi ile sizlere bilgimizi verelim. Bioderma’nun karma ya da yağlı bir cilt tipine sahip olanlar için formüle ettiği Sebium serisi içinde yer alan cilt temizleyicisi Foaming Gel merak ettiğiniz tüm soruları sizler için yanıtladık.

Bioderma Sebium Foaming Jel

Başarılı ve kaliteli eserleriyle lisanlardan lisana yıllardır dolaşan Bioderma cilt bakım markasının inanılmaz eseri ile sizleri tanıştırıyoruz. Hem cildinize bakım yapan hem de derinlemesine temizleyen bir eser arıyorsanız gerçek adrestesiniz. Bioderma Sebium Foaming Gel son yıllarda yaptığı çıkışla herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Bu eser, bilhassa karma ve yağlı ciltlerin laboratuvar ortamında özel formüllerle üretilmiş kaliteli bir bakım eseridir. Cilt temizlemek için kullanılan bu jeli  200 ya da 500 ml’lik ambalajlarda satışa sunuluyor. Cildinin sivilceli ve akneli aynı vakitte pürüzlü olduğundan şikayetçi olanlar için ülkü bir eser olacak bu jel, aynı vakitte gözenekleri sıkılaştırıcı tesir gösteriyor.

Bioderma Sebium Foaming Jel

Derinlemesine tesir ederek cildi kısa müddette fresh bir görünüme kavuşturan bu eser, ciltteki sebum artışını denetim altına alıyor. Bu da hem sivilce oluşmasını engelliyor hem de oluşan sivilcelerin azalmasını sağlıyor. Karma, yağlı ve akneye meyilli ciltlere özel olarak formüle edilen eser; cildi makyaj ve kirden arındırıyor.Sebium Foaming kullanımı

Bioderma Sebium Foaming Jel Nasıl Kullanılır?

Bioderma Sebium Foaming Gel kullanmadan evvel kesinlikle makyajınızı iyice temizlemesiniz. Yüzünüzü suyla ıslatıp, jeli cildinize masaj uygulaması yaparak sürün. Üç dakika boyunca güzelce uygulayıp, bol su ile temizleyerek durulayın.

Not: Ürünü kullandıktan sonra nemlendirici ile yüzünüzün yumuşatabilirsiniz. Günde 2 kez ürünü kullanabilirsiniz.

Sebium Foaming Jel Fiyatı

Bioderma Sebium Foaming Gel yalnızca kozmetik mağazalarında değil, online alışveriş sitelerinde de satışa sunuluyor. Bilhassa ikili paketlerde satılan bu eseri 70-80 TL üzere bir fiyata alabilirsiniz.

Yorum Ekle