Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Jetex Krem : Neye yarar ve cilde yararları nelerdir? Jetex Krem fiyatı 2020

Jetex Krem : Neye yarar ve cilde yararları nelerdir? Jetex Krem fiyatı 2020

Jetex Krem, cildin herhangi bir bölgesinde ağda, lazer epilasyon ya da acılı süreçlerde acıyı ortadan kaldırmak için kullanılan bu krem son günlerde epey bir gündemde. Kesinlikle bir bilirkişi denetiminde kullanılması gereken Jetex krem, neye yarar ve cilde yararları nelerdir sorularının karşılığı haberimizde.

Etken Unsuru Lidokain ve Prilokain hidroklorür olan bu krem, hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan “lokal anestezik” bir ilaçtır. Sadece eczanelerde satışı olan bu krem, tıbbi süreçlerden evvel cilde uygulanır. Bu ciltte ağrıyı durdurmaya yardımcı olur ama yeniden de hafif bir basınç ve dokunuş hissetmeniz mümkündür. Cilt yüzeyinin periyodik uyuşmasını sağlayan Jetex krem, bacak ülserinde (temizlemeyi kolaylaştırmak için) ağrıyı gidermek; enjeksiyon ve öbür medikal prosedürler sırasında acıya karşı cildi uyuşturmak için kullanılır. Bu kremi kullanırken ağız, burun, kulak ve anüs içinde oluşan deri döküntüleri ve egzamaların üzerine mutlaka uygulamamalısınız. Gebelik ve emzirme devirlerinde hekiminize danışmadan  kullanmayınız. Eğer anemi yani kansızlık hastalığınız varsa bu kremi hekim denetiminde kullanmanız gereklidir.

jetex

JETEX KREM NASIL KULLANILIR?

Hekiminiz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o formda kullanmanız gerekmektedir. Tedavi vadesince kesinlikle hekiminizin direktiflerine uyunuz. Yanlış tasarruf ve talimat dışı pratikler marazın seyrini olumsuz tesirler, sıhhatinize zarar verir.

JETEX KREMİN FİYATI 2020

Bu kremin  fiyatı 71.08 TL’dir.

Yorum Ekle