Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Fucidin krem ne işe yarıyor? Fucidin krem nasıl kullanılır? Fucidin krem fiyatı

Fucidin krem ne işe yarıyor? Fucidin krem nasıl kullanılır? Fucidin krem fiyatı

Umumiyetle ciltteki canlı bakterileri öldürmek emeliyle kullanılan ve sırf eksperler tarafından önerilmesiyle kullanılabilecek olan Fucidin krem hakkında merak ettiğiniz tüm soruların karşılığı yalnızca sorucvp.net’da! Fucidin krem ne işe yarıyor? Fucidin krem nasıl kullanılır? Fucidin krem fiyatı ne kadar? Fucidin krem kimler kullanmalı? Fucidin krem yan tesiri var mıdır?

Mütehassısların sivilce üzerine yıllar evvel piyasaya sürdükleri Fucidin krem, içerisinde 20 miligram fusidik asit ve yardımcı unsur olarak 0.04 mg butilhidroksianisol, 111 mg setil alkol bulunduran yalnızca eczanelerde satılan antibiyotik ilaçtır. İçerisinde bulunan etken hususu sayesinde antibakteriyel özellik taşıyan bu krem, aynı vakitte bakterilerin sebep olduğu cilt enfeksiyonlarını kısa vadede ortadan kaldırıyor. Antibiyotik olduğu için tasarrufu sadece 20 gün olması önerilen bu krem, bakteri yahut mantarların tesiriyle tırnak kıvrımında ortaya çıkan dolama, yara ve yanıklar, iltihaplı egzamalar, enfeksiyon kapmış iltihaplı sivilceler,  kıl kökünün iltihabı, çoklukla gençlerde görülen kıl kökünde oluşan kıl dönmesi üzere çıkan meselelerin tedavilerde kullanılır. Tesirini sadece sistemli tasarrufta ortaya çıkaran Fucidin krem, hem antibiyotik hem de güçlü bir içeriğe sahip olduğundan ötürü bilirkişi hekiminizin kesinlikle verdiği müddetlerde kullanılmalıdır. 

Toplumsal medya ve hatun platformlarında tasarrufu yayınlaşan Fucidin kremin yan tesirleriyle de karşılaşabilirsiniz. Bunlar kaşıntı, yaralar, sivilce ve gibisi şeylerdir. Uzman hekimler çoklukla bu kremlerle hazırlanan karışımları tavsiye ederler. Siz de eksper hekiminize danışarak bu formda yapılmasını isteyebilirsiniz. 

FUCİDİN KREM NASIL KULLANILIR?

Kesinlikle bilirkişi hekim reçetesi sonrasında kullanılmaya başlanan bu krem, doktorunuzun tavsiyesi üzerine günde 2 3 sefer sivilce olan kesime sürülerek kullanılabilir. Genellikle sivilce oluşumunu engellemek için kullanılan Fucidin, antibakteriyel özelliği sayesinde hem sivilceleri yok eder hemde ilerleyen süreçte tekrardan sivilce oluşumunu mahzurlar. Kullanırken gözle temasına dikkat etmeli, açık yara olan alanlara sürmemelisiniz.

FUCİDİN KREM YAN TESIRLERI VAR MIDIR?

Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, lisanda ve boğazda şişlik üzere bir durumda acilen hekiminize haber vermelisiniz. Kremin tasarrufuna bağlı olarak uygulanan yerde yaygın görülen rastgele bir yan tesir bildirilmemiştir.

FUCİDİN KREM FİYATI NEDİR?

Fucidin kremin Mart 2020 itibariyle fiyatı 19.33 TL​’dir.

Yorum Ekle