Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Terramycin(Teramisin) krem nedir? Terramycin nasıl kullanımı! Terramycin ne işe yarar?

Terramycin(Teramisin) krem nedir? Terramycin nasıl kullanımı! Terramycin ne işe yarar?

Uzun yıllardır bilinen, eczane çantalarında kesinlikle bulunan Terramycin(Teramisin) krem, tekrar meşhur oldu. Ekonomik açıdan son kademe hesaplı olan Terramycin(Teramisin) kremi araştırarak yaralarınızı uygunlaştırmak için kullanmalısınız. Evet Terramycin(Teramisin) kremin cilde yararları neler? Terramycin(Teramisin) nasıl kullanılır? Terramycin(Teramisin) krem fiyatı nedir? Tüm detayları metnimizde bulabilirsiniz.

Çok uzun yıllardır eczanelerde satılan Terramycin(Teramisin) krem; vücutta oluşan şişkinliklerden kızarıklara kadar birçok sorunu ortadan kaldıran ve bunu yaparken kısa bir müddet harcayan deri kremidir. Sivilce, iltihap, yara, yanık, bakteri enfeksiyonları, vücut kızarıklığı üzere problemlerle baş eden bu krem, derinin üst tabakası oluşan kabarcıklar ya da toplanması üzere yaraları süratlice güzelleştirir. Gözden kaçan durumlar sonucu ufak bir darbe sonrasında oluşan yaraları iyileştiren Terramycin(Teramisin) krem, son günlerde iltihaplı sivilcelerde ve çıbanlarda kullanılıyor. Çok kısa müddette sonuç vermesiyle kullanılan kremi bu dertlerden rastgele biriyle karşılaşan bireyler kullanmalıdır. 

Etken hususu, Oksitetrasiklin hidroklorür ve Polimiksin B sülfat bulunan Teramisin krem, bunun yanında likit petrolatum ve beyaz petrolatum iki tane yardımcı husus içerir. Yumuşak sarı homojen bir rengi olan Teramisin krem, topikal olarak kullanılan öbeğine girmektedir. 

Aşağıdaki dertlerden biriyle karşılaştığınızda kullanabilirsiniz;

Büyük çıbanların tedavisinde,

Ciltte oluşan iltihaplarda ve iltihaplı durumlarda,

Dudak çatlaklarının tedavisinde,

Uçuk tedavisinde,

Ciltte oluşan yara ve çizik tedavisinde,

Böcek ve arı sokma tedavisinde,

Sivilce(akne) tedavisinde,

Kulakta oluşan yara tedavisinde,

Çok enfeksiyon olan yaraların tedavisinde kullanılabilir.

TERRAMYCİN MERHEM NASIL KULLANILIR?

Terramycin kremi uygulayacağınız nahiyenin duru olduğundan emin olduktan sonra kremi parmak uçlarınızla ortama sürün. Daha sonra gazlı bezle kapatarak, hijyenik kalmasını sağlayın.

Gün içerisinde 2 kere uygulanması yerinde olan bu kremi yara güzelleşinceye kadar kullanabilirsiniz.

TERRAMYCİN MERHEMİN FİYATI NEDİR?

Terramycin(Teramisin) kremin Mart 2020 itibariyle fiyatı 19.33 TL ‘dir.

Yorum Ekle