Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
İmex sivilce kremi ne işe yarar? İmex nasıl kullanılır? İmex işe yarıyor mu?

İmex sivilce kremi ne işe yarar? İmex nasıl kullanılır? İmex işe yarıyor mu?

İmex Sivilce Kremi

İmex sivilce kremi teninizde (cildinizde) bulunan sivilceler gün geçtikçe artıyor ve sivilcelerin kontorolünü sağlamada sorun yaşıyorsanız kesinlikle bir doktor veya eksperden destek almalısınız. Umumiyetle hormonların çalışma nizamın değiştiği yani regl, ergenlik, hamilelik üzere periyotlarda artan sivilcelerinizi azaltmak ve kızarıklığını ortadan kaldırmak için kullanılan İmex kremi hakkında merak edilen tüm soruların cevabını sizlerle paylaşıyoruz. İmex sivilce kremi kullananlar şad mu? İmex krem nasıl kullanılır? İmex sivilce kremi ne kadar? ve daha ziyadesi metnimizde…

İmex krem; tüm eczanelerde kolaylıkla bulunabilen ve cilt üzerine sürülen bir tıp antibiyotiktir. Son günlerde sivilce sorunu ile karşı zıdda kalanların merak edip araştırdıkları velev içtimaî medya da popülariteye ulaşan İmex sivilce kreminin içerisinde bulunan tetrasiklin hidroklorür unsuru sayesinde ciltteki bakterileri öldürme özellikliğe sahiptir. İltihapsız sivilcelerin tedavi edilmesinde kullanılan bu kremde kortizon bulunmaması nedeniyle birçok kişinin tercih ettiği kremler arasındadır. Nizamlı bir formda kullanıldığında ciltte süper tesirlere sebep olan İmex krem, kullananlara nazaran sivilceleri en ziyade 2 günde kurutuyor. Sivilce ve akne tedavisinde kullanılan İmex, çok tesirli bir kremdir. Kısa vadede sivilcelerin köküne nüfus ederek kurumasını sağlayan bu kremin tesiri çok süratlidir.

imex sivilce kremi ne işe yarar

Ciltteki leke ve siyah nokta üzere dertlerin üzerinde yararı bulunmayan İmex krem sırf sivilcelerin üzerinde tesir göstermektedir. Bunun dışında kullanamadan evvel kesinlikle kompetan denetiminde kullanılmalıdır. Münhasıran güneşe çıkmadan evvel kullanıldığında ciltte leke bırakıyor. Bu bahiste dikkat etmekte yarar var.

İMEX KREMİN YAN TESIRLERI NELERDİR?

İmex krem öteki ilaçlar üzere çok yan tesirleri bulunmamaktadır. Sırf hassas cilde sahip olanlarda görülebilir yan tesirler bulunmaktadır;

Ciltte yanma hissi

Kaşıntı

Acı

Ciltte kızarıklık ve şişlik

Saç diplerinde kepeklenme, kuruluk ve yağlanma

Bu yan tesirleri yaşayan bireyler kesinlikle doktora başvurmalıdır.

imex kremi yan etkileri

İMEX KREM NASIL KULLANILMALI VE İMEX KREMİN 2020 FİYATI NEDİR?

Reçetesiz tüm eczanelerde kolaylıkla satılan alınabilen İmex krem, sivilce olan nahiyeye günde 1-3 defa uygulanmalıdır. Krem cilde uygulanmadan evvel kesinlikle bol suyla temizlenmeli ve rastgele bir gereci kalmamış olmasına itina gösterilmelidir. Hafif masaj yapar üzere kremi sürüp üzerine gazlı bir bezle kapatabilirsiniz. renginde olan İmex krem kıyafetlerinize bulaşabilir. Kremi uyguladıktan sonra durulamanıza ya da temizlemenize gerek yoktur.

20 gr olan İmex kremin en yeni fiyatı 35,73 TL’dir.

Yorum Ekle