Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Azelderm krem : Ne işe yarıyor, Nasıl kullanılır, Fiyat 2020

Azelderm krem : Ne işe yarıyor, Nasıl kullanılır, Fiyat 2020

Cildinizin alın, yanak ya da çene ortamında çıkan sivilce,cilt lekeleri, gül illeti, siyah noktalar ve daha birçok meselelerle karşılaşan şahısların hekim tarafından önerilen Azelderm Krem hakkında tüm merak ettiğiniz soruları yanıtlayan bir metinle önünüzdeyiz.  Krem nasıl kullanılır? 202 Fiyatı nedir? İşe yarıyor mu? sorularının karşılığı haberimizin detaylarında.

Birinci bakışta ciltteki lekeleri silen Expigment kremle karıştırılan Alzelderm Krem, son günlerde merak kremler arasında nokta alıyor. Cildiye bilirkişilerinin sivilcelerle başı dertte olanlar için önerdiği bu krem, içerisinde %20 Azelaik asit bulunduruyor. Bu sayede kısa müddette hem sivilceleri geçiriyor hem de lekelerinin görünümünü azaltıyor. Olağan sivilce kremlerinin içerisinde bulunan Azelaik asitten bir tık daha ziyade bulunan bu krem, 30 gramlık tüplerde satılan bir ilaçtır. Birinci uygulandığında sivilceleri kurutarak yok eden bu krem, tertipli tatbikte tesirli sonuçlar göstermektedir. Kullanan birçok kişinin mutlu kaldığı Azelderm krem bilhassa ergenlik periyodunda görülen sivilcelerin geçmesinde büyük rol oynar. En az 15 gün kullanılması gereken Azelderm krem, iltihaplı sivilceleri yok etmedeki tesiri kanıtlanmış bir kremdir.

Azelderm krem

Kullanılmaya başlandığında büyük tesiri fark Azelderm krem, sivilceleri yok ettiği kadar izlerini de siliyor. Yapılan araştırmalara göre akne, iltihaplı sivilce, rozase ( gül hastalı), içi iltihaplı ve pembe sivilceler, hafif ve orta aşamalı sivilceleri gidermede epeyce tesirli olan bu krem, mikrop oluşumunun da önüne geçmektedir.

Kesinlikle mütehassıs tabip tarafından hem denetim altında hem de önerilerek kullanılması gereken bu krem, doğal asitler sayesinde cildin hücrelerini yenileyerek cilt lekelerinin kısa müddette rengini açıyor. Kullanıldığında  kahverengi lekeleri evvel kızarık sonrasında külliyen giderdiğini fark edeceksiniz.

Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlayan bu kremi çukurlarınız için de kullanabilirsiniz.  Azelderm krem yalnızca sivilce izlerini değil bilinen pek çok yara, yanık, çizilme ameliyat izleri ve dikiş izlerini yok etmektedir.

AZELDERM KREM NASIL KULLANILIR?

Azelderm kremi tatbikten evvel kesinlikle nahiyeyi suyla temizleyip dezenfekte etmelisiniz. Daha sonra kağıt havlu ile kurutup fındık büyüklüğünde uygulayın.

Akabinde pres yapmadan masaj yapabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez sürmeniz kafidir.

AZELDERM KREM NASIL SÜRÜLÜR?

AZELDERM KREM YAN TESIRLERI NELERDİR?

Birçok kremde olduğu üzere Azelderm kremin de yan tesirleri bulunmaktadır. Çok tasarrufta yan tesirler gösterebilir. Bunların başında kızarıklık ve kaşında geliyor. Şayet şiddetli formda kaşıntı varsa ve gayrı yan tesirlerde kimilerini görürseniz çabucak kremi kullanmayı bırakmalı ve hekiminize danışmalısınız.

AZELDERM KREM FİYATI NEDİR?

Bu krem, hekiminizin yazması doğrultusunda reçete ile satılan bir kremdir. Reçetesiz de alabileceğiniz bu krem, 49.31 TL ‘dir.

Kremler hakkında daha fazla bilgi için SoruCVP Sağlık ve Güzellik sayfasından bakabilirsiniz.

Yorum Ekle