Pandemi vakti didim tatil yapıyorum bin pişmanım

Soru

Pandemi olmasına rağmen dayanamadım an itibarı ile aquasis te tatildeyim ama bin pişmanım. Hakkınızı helal edin mecbur geldim artık. Şimdi sizlere otellerin covid-19 için aldığı önlemleri ve otelin kalitesiziliğini sıralayacağım ve bu otelin yani didim aquasis’in puanı 9.2 ! Nasıl mümkün? Mümkün değil ya,  fena yanıldım. 4 geceliği 4800 tl fırsat odası aldım. Verdiğim paranın ne kadarı değer?

Ben eğer bu kadar para verip tatile gidiyorsam karşılığınıda sonuna kadar almak isterim. Hemde sonuna kadar. Yıl köpek gibi çalışıp 4 tatil yapıyorsam tüm konforu ararım.

Acar 2 sene 2020-07-20T18:47:22+03:00 2 CVP 307 Okuma 0

CVP ( 2 )

  0
  2020-07-25T14:25:23+03:00

  Didim Aquasis Pandemi vakti Avantaj ve Dezavantajları

  1- Otele lobisindeki personeller karşılarken çok saygılı ve çok ilgililer. Bu şekilde devam edecek derken yemekhane ve diğer bölgelerdeki bazı personel ilgisiz.

  2- Tüm personelde maske var! güzel fakat restourant bölümünde hiç kimse maske takmıyor. Milletin umrunda değil sadece biz aile olarak yemek yemeye girişte maske takıyorduk. Dışarda yerken çıkartıyorduk. Pandemi için dezenfekte için sıvılarda bulunuyor.

  3- Otel aşırı büyük olduğu için sürekli yürüme derdiniz var. Çocuklu aileler için nereden oda alırsanız alın yürümeniz kaçınılmaz.

  4- Bir mescit yok! denize gittiniz diyelim namaz kılamazsınız, odaya çıkacaksınız mecbur.

  5- Aquasis deniz avantajı olarak sahil kendisinin ve şezlonlar falan gayet güzel. Kıyıdan denize girebiliyorsunuz ama aşırı olmasada taşlı! kesinlikle deniz ayakkabısı alın derim. Deniz nasıl derseniz şu şekilde. Sahilden direk girerseniz fena değil deniz fakat iskeleden girerseniz denize muhteşem çünkü turkuaz deniz rengi ve renkli balıklarla yüzüyorsunuz.

  Not: Didim genel olarak rüzgarlıdır. Hemde aşırı rüzgarlı. Aquasis oteli’nin denizi ve genel anlamıyla aşırı rüzgarı vardır.

  6- Yemekler güzel yani herşey var. Özellikle bu sene kırmızı et vardı. 2 yıl önce yoktu. Pandemi önlemi olarak yemek alırken garsonlar size yemek veriyor ama gıdım gıdım. Siz yemek isterken “biraz daha koy, biraz daha koy” diyerek sürekli bir yemek isteme çabasındasınız. Bazı garsonları afra tafra yapıyor yemek isterken!

  7- Havuzu aşırı büyük, havuza istediğiniz kadar istediğiniz yerden rahatlıkla girebilirsiniz.

   

  0
  2020-07-30T18:15:48+03:00

  teşekkür ederim bilgilendirme için..

Cevap Yaz