Tatil oteli olarak kuşadası Ladonia otel hakkında ne düşünürsünüz

Soru

Ulan bu otellerin fiyatları çok yüksek. İnternette biraz araştırdım 4 gece 5 gün olarak kuşadası otelleri olarak ladonia otel uygundu. Siz nedersiniz var mıdır giden tavsiye istiyorum.

Şuan otel bulamıyorum ya.  2 çocuğum var biri 3 biri 7 yaşında  ikide yetişkiniz. Aile olarak gitsek pişman olur muyuz? Ladonia Hotels yorumlarına baktım fena değil gibi ama kafam karıştı biraz. Bodrum otellerinede baktım ama çok aşırı fiyatlar ve istediğim tarzdan islami otel bulamadım.

Giden, gören var ise allah rızası için yardımcı olsun ya!

BumPara 9 ay 2 Cevaplar 174 Okuma 0

Cevaplar ( 2 )

 1. Bahsi geçen ladonia hotel adakule’yi bizimde tecrübe etme talihsizliğimiz olmuştu, talihsizlik diyorum çünkü bu otelde net bir sorun var oda yönetim sorunu. Çalışanlar başıboş, kafalarına göre hizmet ediyorlar. Biri istediğiniz birşeye “yok” derken bir diğeri “var” diyebiliyor, tamamen kendi imkanlarınızla işinizi halletmeniz gereken bir tesis. Aslında otelin doğası muhteşem, bir tepeye konumlanmış ve müthiş bir manzaraya sahip, gün batımını en net izleyebileceğiniz bir konumu var, fakat konumundan solayı sahile veya restorana veya havuzlara ulaşmanız için sürekli yokuş inip çıkmalısınız. Asasörleri mevcut fakat ya arızalı yada aşırı sıra var, odalar eski, otel çok bakımsız ve temizlik anlayışının sıfır olduğu bir otel. Bir diğer sorunuda yemekleri; koca otelde sadece 5 çeşit sebze yemeği ve birde ızgara bölümü var. Izgara derken sakın kırmızı etleri canlandırmayın gözünüzde, ızgara sadece ve sadece tavuktan ibaret. Hal böyle olunca ya aparatif yada soğuk mezelerle besleniyorsunuz ve öğünleri sadece geçiştiriyorsunuz. Fiyatları diğer otellere göre uygun olsada ben verilen paarayla kar etmekten ziyade paramı çöpe atmış hissiyatındaydım. Kısacası birdaha asla gitmeyeceğim ve kimseyede tavsiye etmeyeceğim bir otel.

 2. Ben açıkçası kuşadasındaki ladonia adakule oteli beğenmedim. Çocuğumuz olmamasına rağmen zorlandık ya. Yani bakıldığı zaman mecbur kaldık ta gittik çünkü araştırdığımız kadarıyla fiyatı düşüktü ve kuşadası güzeldir denizi güzeldir diye gittik. Şimdi hiç önyargısız otelin dezavantajlarını sıralıyayım çünkü okuduğum yorumlar olumlu diye gittim siz aynı yanılgıya düşmeyin.

  1-Ladonya otel tepede olan bir oteldir. Adamlar oteli tepeye yaptığı için merdivenlerle inmeniz lazım. Çocuklu aileler için heleki çocuk arabası olan aileler için zor. Ama şunuda belirtmek isterim ki asansörde var ama sürekli bi asansörle yukarı ve aşağıya inme gibi bir sorunu var. Otele girdiğimiz zaman asansör başındaki arkadaş asansör için yarım saat bekleyebiliyorsunuz dedi. Zaten otele yeni girmişiz öyle diyince tabi moraller alt üst oldu. Neyse yani yüksek olduğu için inme çıkma sorunu var. Bu arada asansörler sürekli bozuluyor
  2-Sahil olarak kumsallı bir sahili var küçük. Denizi zaman zaman kötü ama zamanda çok güzel biraz şans işi denizi. Genelde taşlık. Fakat biz denize girdik gayette güzeldi kötü olduğu zaman girmedik. Bunuda özellikle belirtiyorum girmedik. Sonra havuza girelim dedik ama küçük havuzları var. Yani havuzada girememizin sebebide çok kalabalıktı. Açıkçası havuzları otele yetmiyor.
  3-Yemeklerine geldiğimiz zaman ise aç kalmazsınız. Yemeklerde kırmızı et aramayın. Hep beyaz et veya hindi eti bulunmakta. Plajında ufak tefek makarna vb yemek ve içecekler bulunmakta. Kısacası yemek konusunda aç kalmazsınız.

  Kararı size. Bırakıyorum bu arada gittiğimiz tatil aralığı 18-22 temmuz

  En iyi cevap

Cevap Yaz