Zerrin Özer’in evlendiği adam dolandırıcımı?

Soru

Zerrin Özer Murat Akıncı evliliğinin duyulmasıyla birlikte, damat Murat Akıncının aslında Mahmut Atalay isimli bir dolandırıcı olduğu idda edildi. İnternette Zerrin Özer ile evlenen adamın fotoğraflarını gören mağdurlar birer birer ortaya çıkıp, magazin programları ve televizyonlara bağlanarak zamanında kendilerini nasıl dolandırdıklarından bahsettiler. Sözde Murat Akıncı’nın annesi Sevilay Ünal ile bir dolandırıcı şebeke olduğundan bahsediyorlar. Dolandırılanlar arasında komşularıda var şirket yöneticisi bayanlarda. 400 bin lira dolandırılan bayanlarda var 3 bin lira dolandırılanda.

Zerrin Özer’in menajeri Kemal Aslan bağlandığı 2. Sayfa programında Zerrin hanımın 36 saat süren evliliğini bu iddalar dolayıyla bitirme kararı aldığını ve fenalaşarak hastenelik olduğunu bildirdi.

Murat Akıncı’yı 3 yıldır tanıdığını ve dünya iyisi bir insan olduğunu söyleyen menajer Kemal Bey, Murat Bey’in bugüne kadar Zerrin Hanım’dan tek bir lira almadığını düğün masrafları dahil her harcamayı kendinin yaptığını, ayrıca yaptıkları araştırmada Murat Bey adına açılmış hiç bir dava nede tutanak olmadığını belirterek şaşkın olduklarını ekledi.

Şimdi gelelim asıl soruya: Murat Bey söylenildiği gibi bir dolandırıcı olup sonrasında bu işleri bırakmış, belki hatta pişman olmuş ve Zerrin Özer’e gerçekten aşık olup onunla tertemiz bir sayfa açmış olamazdı?

Veya Zerrin Özer bu basit evlilik fotoğrafları sayesinde büyük bir yalanın ve dolandırılmanın eşiğinden dönmüş olabilirmi?

sunaozyurt 2 sene 2019-06-19T21:04:00+03:00 1 CVP 418 Okuma 0

CVP ( 1 )

    0
    2019-06-22T23:55:03+03:00

    Zerrin Özer banıp boşanmamakta tamda karar verirken, babası 2. sayfa programına bağlanarak oğlunun ve eski eşinin tam anlamı ile dolandırıcı olduklarını doğrulamış ve bu programı izleyen Zerrin Özer babanın beyanlarından sonra boşanmaya karar verdiğini belirtmiş. Bir laf vardır yedisinde ne ise yetmişinde de odur yada can çıkar huy çıkmaz….. uzun sözün kısası değişmemiştir yada sorduğunuz gibi yeni bir sayfa açmamıştır ve hala dolandırıcıdır bence ……

Cevap Yaz