Boğaz iltihaplanmasına hangi bitki iyi gelir?

Soru

Dünden beri yutkunamoyordum ve bu sabah boğazlarımın aşırı derecede şiş olduğunu, beyaz beyaz kabarcıkların ve ateşemin çıktığını hissediyorum, çoğu ilacada alerjim olduğu için hemen evde yapabileceğim kesin çözüm ne olabilir?

selma yusuf 3 sene 2019-09-18T09:12:54+03:00 1 CVP 390 Okuma acemi 0

CVP ( 1 )

  0
  2019-09-19T23:28:01+03:00

  Bakın ben denedim faydasını çok gördüm, etrafımdakiler denedi faydasını çok gördük umarım sizde faydasını görürüsünüz, şimdi 1-2 tarif vereceğim size:

  aktardan kurutulmus zencefil alın, toz değil bakın, kendini alacaksınız, onu rendeleyin bir kaba zaten toz halini alacaktır içersinede bal karıştırın, gidip gelip birer kaşık ağzınıza atın, yutkunurken boğazınızı yaktığını net hissedeceksiniz 2-3 gün devam edin ilaca gerek duymayacaksınız.

  bir diğer tarif, hazır kış ayındayız meyvemizde bol, evinizde olan tüm meyvelerin kabuklarını çaydanlıkta kaynatın hatta varsa bir tutam ıhlamurda katarak sıcak sıcak için aşırı bir ter atacak ve güçlendiğinizi hissedeceksiniz.

  çörekotu yağını hasta olun yada olmayın hergün bir tatlı kaşığı yemeye özen gösterin, kesinlikle bilindik yerden soğuk sıkım olduğuna özen gösterin ve bulabilirseniz kozalak recelini bol bol tüketin.

  En iyi cevap

Cevap Yaz