Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı yumuşak halı kullanın!

Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı yumuşak halı kullanın!

Yatak odanızda tıpkı imgeyi görmekten sıkıldıysanız odanızda değişiklik yapmanın tam sırası. Fresh bir yatak odası oluşturmak hayal değil. Yapacağınız dekorasyona dair fikir oluşturmanızı sağlayacak teklifleri derledik. İşte daha ferah bir yatak odası dekorasyonu için tüyolar…

Mevsimsel çarşaflar 

Mevsim değişikliklerine kesinlikle dikkat edin. Kış aylarında kalın ve pamuklu çarşaflar tercih ederseniz içiniz ısınacak ve kendinizi rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Ancak bu rahatlığı ve memnunluğu sürdürmek istiyorsanız havalar ısınmaya başladığında yatağınıza daha ince çarşaflar sermeyi unutmayın.

Yumuşak halı 

Ayak tabanınızda yaklaşık olarak 7000 reseptör olduğunu biliyor muydunuz? Yani ayaklarınıza değen yumuşak halıların rahatlatmadaki tesiri hayli değerlidir. Bu nedenle yumuşak bir halı alarak yatak odanıza sermenizi öneriyoruz. Bu sayede yatak odanızda yürürken daha ferah ve bahtiyar hissedeceksiniz.

Duvar rengi 

Görsel olarak cazibeli bulduğunuz rengi duvarınızda kullanmaktan çekinmeyin. Bu sizi daha yeterli hissettirecektir. Koyu renkler alanına yumuşak renkleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Işık 

Yatak odanızı dış yerküreye kapatırsanız hapishaneden bir farkı kalmaz. Bunun alanına pencerelerinize ihtimam gösterin ve görsel olarak cazibeli perdeler kullanın. Perdelerinizi açıp geceleri de kapatma alışkanlığı kazanmanız da sizi olumlu tarafta etkileyecektir.

Depolamak 

Yatak odanızda sistemli bir manzara elde edin.  Alan ne kadar az meşgul olursa o kadar rahatlamanıza ve gevşemenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden odanızın dağınık kalmasını engelleyin ve çokça göz yorucu detaylardan uzak durun.

Yorum Ekle