Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Turkcell Superbox

Turkcell Superbox

Turkcell Superbox Nedir?

Evinde veya işyerinde yüksek fiber altyapısı olmayan kişiler için Turkcell Superbox taşınabilir internet herkesin ihtiyacını karşılar altyapıya ve ilgili donanıma sahip. Turkcell Superbox, altyapı gerektirmeyen, yazlık için internet gereksinimi karşılayan, yüksek internet sağlayabilmesi gibi birçok avantajı da kullanıcılara sağlamaktadır.

Turkcell Superbox Nasıl Çalışır?

Turkcell Superbox internet ile internete bağlanmak için herhangi bir alt yapı ya da kurulum gerektirmemektedir. 4.5 G bağlantı kalitesi ile çalışan Turkcell Superbox, Turkcell’in geçmişte sunduğu hizmetler arasında yer alan VINN ile çalışma mantığı açısından benzeşmektedir. SIM kart aracılığı ile internet bağlantısı yapılmasını sağlayan Superbox, sahip olduğu SIM kart sayesinde 4.5G hızı veren baz istasyonlarına bağlanabiliyor. Bu sayede fiber alt yapısı olmayanlar için internet kullanımı sağlıyor.

Turkcell Superbox İnternetin Avantajları

İnternete bağlandığı bölgede altyapısı yüksek internete uygun olmayan kişiler için tek çözüm haline gelen Turkcell Superbox 4.5G ev internetinin kullanıcılarına sunduğu faydaları aşağıda sıraladık:

  • Yeni teknoloji 5G internet hızı sayesinde internet bağlantı sorunun yaşandığı durumları ortadan kaldırır.
  • Fiber altyapısının olmadığı yerlerde yüksek hızlı internet bağlantısını kesintisiz sağlar.
  • Özel bir Kurulum ya da alt yapı gerektirmez.
  • Superbox interneti çalıştırabilmeniz için yalnızca bir priz yeterlidir. Bu yüzden dilediğinizde evde, dilediğinizde prize sahip farklı bir mekanda kullanımı mümkündür.
  • Taşınabilir olması, birden çok lokasyonda rahatça kullanımın önünü açmaktadır.

Turkcell Superbox Kampanyaları

Turkcell Superbox 4.5G ev internetinin ne olduğu ve ne gibi avantajlar sunduğuna dair detaylara değinmemizin ardından, Turkcell Superbox kullanmak isteyenler için sunduğumuz kampanyalardan da bahsedebiliriz.

Turkcell Superbox paketleri arasından dilerseniz Superbox kotalı paketler arasından sunulan avantajları tercih edebilir; dilerseniz de Superbox sınırsız paketler kapsamında sunulan avantajları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Superbox Kampanyalarını inceleyerek, uygun fiyatlı tariflerimizden yararlanabilirsiniz. İlginizi çeken paket hakkındaki detaylara tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi Superbox üyeliği başlatmak için Superbox Başvuru formuna giderek, internete kavuşun.

Yorum Ekle