Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Xiaomi Mi 10  ve Galaxy S20 Tıpkı Gün Tanıtılabilir

Xiaomi Mi 10 ve Galaxy S20 Tıpkı Gün Tanıtılabilir

Önümüzdeki haftalar değerli telefon tanıtımlarına sahne olacak. Görünüşe bakılırsa bu tanıtımlardan ikisi, tıpkı güne denk gelecek. Yeni bir sızıntı, Xiaomi ve Samsung Galaxy S20‘nin tıpkı günde tanıtılacağını söylüyor.

Teknoloji sitesi GizChina’nın paylaştığı Xiaomi tanıtım posterinde telefonun 11 Şubat’ta tanıtılacağı yazıyor. Aslı belirli olmayan posterin düzmece olma ihtimali elbette var. 11 Şubat’ın tıpkı devranda Samsung’un San Francisco’daki Unpacked aktifliğinin gerçekleşeceği olduğunu biliyoruz. Samsung’un etkinliğinde Galaxy S20’yle birlikte Galaxy Fold 2 ve bir kablosuz kulaklıkla da tanışabiliriz.

Xiaomi’nin tanıtım tarihi doğruysa, firmanın Samsung’un telefonunun çok konuşulacağı bu günde tanıtım yapmayı tercih etmesi hayli değişik. Xiaomi Mi 10’un Snapdragon 865 işlemciyi kullanacak olan birinci telefon olması bekleniyor lakin Çin ve ABD’deki saat farkı, bu unvanı Galaxy S20’nin elde etmesini sağlayabilir.

Posterde görünen Xiaomi ve Mi 10 Pro’nun görünümü, pek beklediğimiz üzere değil. Evvelki dedikodular Mi 10’un Mi 10’a benzeyeceğini söylemişti lakin posterde görünen cihaz, gayrı Xiaomi telefonlarına benziyor. Kamera sisteminin Mix Alpha’dan alındığı gözleniyor. Bunun manası kamera çıkıntısının ortadan kalktığı olabilir.

Mi 10’ların art yüzünde dört kamera olacak üzere görünüyor, lakin şimdilik bildiklerimiz bunlardan ibaret. Sızıntılar süratle geldiğinden daha ziyade malumat için muhtemelen çok beklememize gerek olmayacak.

Yorum Ekle