Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Roborock T7 Pro robot süpürge (Çift kameralı) Özellikleri ve Fiyatı

Roborock T7 Pro robot süpürge (Çift kameralı) Özellikleri ve Fiyatı

Robot süpürge denilince akıllara bir rahatlama geliyor. Çünkü evinizin temizliğini siz karışmadan akıllı süpürge özelliği ile kendi kendine süpürüyor. Uzun zamandan beri kendini geliştirmeye devam eden Robot Süpürgeler daha fazla özellik eklemeye devam ediyor. Yeni çıkan Roborock T7 Pro robot süpürge.

Roborock T7 Pro özellikleri ve fiyatı

Roborock firması ülkemzde de ilgi gören robot süpürgelere sahip. Hem kendi markası altında üretim yapıyor hem de Xiaomi’nin MIJIA ekosistemine eser sağlıyor. En yeni ürün T7 Pro dikkat cazibeli özelliklere sahip.

Robot süpürgenin dikkat alımlı yanı çift kameralı Reactive AI mani tanıma sistemi. İki adet 5MP çözünürlüğünde kamera ve sensörler sayesinde dataları toplayan süpürge RR Mason 7.0 gerçek devirli data idare yazılımı ile de bu olguları işliyor. Böylelikle daha gelişmiş bir haritalama ve ket tanıma sistemi ortaya çıkıyor.

Roborock T7 Pro

Örneğin bir sarsıntı esnasında oluşturulan oda haritasının istikrarda kalması sağlanıyor. Yahut odada bir değişikliği olduğunda anında algılama yaparak yeni harita oluşturuluyor. Başkaca kullanıcılar kameralardan süpürgenin bakış açısını izleyebiliyor. Firma bu teknolojinin Drone modellerindeki mani tanıma sistemlerine benzediğini söz ediyor.

5200mAh kapasiteli bir bataryası olan Roborock T7 Pro fırçasız bir fana sahip. Fan en yüksek süratte 2500Pa emiş gücüne ulaşabiliyor. Başkaca 297ml su tankı ile de ıslak aklık yapılabiliyor. Tek şarj ile 2.5 saat çalışabiliyor ve 250 metrekarelik bir odayı tarayabiliyor. Roborock T7 Pro modeli 550$ civarında bir fiyat etiketine sahip. Memleketimizde bu markanın modelleri 7000TL civarından başlıyor.

Robot Süpürge almalı mıyım? Sorusuna kullanıcılarımızın yorumlarına bakabilirsiniz.

Yorum Ekle