Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.

Huawei P40’in Tasarımı ve Renkleri Sızdı

Huawei P40 hakkında geçen aylarda çok şey duymasak da, sızıntılar son birkaç gündür sürat kazandı. Artık ise önümüzde Huawei P40’a ilişkin olduğu söylenen çizimler var.

Huawei P40 Pro çizimleri91mobiles

Geçmişinde isabetli iddialar bulunan 91mobiles tarafından paylaşılan çizimler, P40 ve P40 Plus’ı olduğu üzere gösteriyor. Çizimlerden Huawei P40 ve Huawei P40 Pro’nun sunacağı renk seçeneklerini de görüyoruz: Siyah, brush gold, silver frost, deep sea blue ve ice white (gradyan görünüm). P40 ve P40 Pro’nun her ikisi de ön yüzde delikli bir ekrana sahipler. P40’ın gerisinde ise dört kamera bulunuyor.

Şimdiye kadarki malumatlar, Huawei P40’ların martta tanıtılacağını söylüyor. Telefonların Huawei’nin kendi Kirin 990 yonga setini kullanması (5G desteği var) ve 12GB sunması bekleniyor. En yüksek depolama seçeneğinin 512GB olacağı söyleniyor. P40 ve P40 Pro arasındaki en değerli fark, art kameralar dışında ekran boyutu olacak. P40’ın ekran boyutunun 6,1 – 6,2 inç olması beklenirken P40 Pro’nun 6,7 inçe ulaşacağı tez ediliyor.

Şu an itibariyle P40 ve P40 Pro’nun Google Play Store ve Google pratikleriyle gelmeyeceği biliniyor. Lakin çıkış tarihine kadar bu mevzuda bir değişiklik yaşanabilir. Tüm bu teknik özelliklerin de değişme ihtimali var.

Yorum Ekle