Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Street Fighter 5: Champion Edition Geliyor!

Street Fighter 5: Champion Edition Geliyor!

Capcom’un Birleşik Krallık topluluk başkanı Matthew Edwards, PlayStation Blog üzerinde V‘in en son sürümünü, V: Champion Edition‘ı duyurdu. Yalnızca PlayStation 4 üzerinde oynanabilecek olan, yeni açıklanan Champion Edition, yepyeni V’ten bir evvel yayımlanan Arcade Edition’a kadar neredeyse tüm oyun içi içerikleri barındırırken, yekunda 40 karakter, 34 sahne ve 200’ün üzerinde kostüme mesken sahipliği yapacak.

Street Fight V: Champion Edition’ın 14 Şubat 2020 tarihinde 29,99 dolar ile hem fizikî hem de dijital formlarda mağazalarda sunulması planlanıyor. Ön siparişler ise şimdiden başlamış durumda ve Kuzey Amerika ön siparişleri, dijital satın alımlara hudutlu olarak ücretsiz bir tema ve oynanabilir karakterler için renk seçenekleri ikramları ile geliyor.

Ayrıyeten V’in daha evvelki sürümlerinden rastgele birine sahip olan insanlar, Champion Edition için bir yükseltme paketi satın alabilecekler. 24,99 dolar fiyatına sahip olacak olan bu paket, oyunun yayımına yaklaşıldığı vakit satın alınabilir olacak.

Capcom, Street Fighter V: Champion Edition’ın yanı sıra, Street Fighter III serisinin son düşmanı (boss) Gill’i de 14 Şubat 2020 tarihinde oynanabilir bir karakter olarak oyuna ekleyeceğini de duyurdu.

Gill, Street Fighter V: Champion Edition’da fiyatsız olarak yan alacakken, sair Street Fighter V sürümlerinin sahiplerinin bu karakteri 5,99 dolar yahut 100.000 Fight Money oyun içi parası ile satın almaları gerekecek. Gill’in yetenekleri ve karakter tarifinin detaylı bir sürümü de Capcom’un blog’unda (İngilizce) bulunabilir.

Yorum Ekle