Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Sony’nin Yeni Xperia’ları Yola Çıktı

Sony’nin Yeni Xperia’ları Yola Çıktı

Sony’nin amiral gemisi telefonlarının sayısı, en yeni dedikodulara nazaran 2020‘de yine çoğalacak.

Japonca web sitesi Android Next’teki yeni sızıntıya nazaran Sony, Xperia 0, .1, Xperia 3 ve Xperia 5.1‘i tanıtma hazırlıkları yapıyor. Telefonların dördünün de Snapdragon 865 yonga seti ve 5G kontağıyla gelmesi bekleniyor. Sızıntıdan Xperia 0’ın dört telefonun en güçlüsü olacağı anlaşılıyor ama bu model, muhtemelen sairlerinden daha sonra, 2020’de tanıtılacak.

Art yüzünde altı kamera sunacak olan Xperia 0, cihazların en çok kameralısı olacak. .1’in ise şubat ayındaki MWC 2020 için hazırlandığı ve 4K ekranla geleceği argüman ediliyor. Android Next’e nazaran Xperia 5.1, dört art kamera ve QHD ekranla gelecek. Üç art kameralı, QHD ekranlı bir Xperia 3’ün de geleceğine dair söylentiler var lakin bu modelin ne hengam çıkacağı anlaşılan değil.

Son olarak sızıntı, firmanın yeni bir orta seviye telefon serisi ortaya çıkaracağını söylüyor. Bu serinin cihazlarının 0 ve Xperia 10 Plus’ın devamı niteliğinde olacağı belirtiliyor.

Dedikodulara bir ölçü kuşkuyla yaklaşmakta yarar var, fakat 2019’da alıştığımızdan az telefon tanıtan Sony’nin telefon serilerini güncellemesi tarafında olacak üzere görünüyor.

Yorum Ekle