Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.

SoruCVP.net nedir ve faydaları nelerdir?

Sosyal Ağ Platformu

SoruCVP.net olarak türkiye’de sürekli sayfalara soruların sorulduğu fakat karşılığında tam cevap olarak alınmadığının farkına vardık. Soru sorması zor siteler, üye olması zor sitelerin çoğunlukta olduğunu gördük. Bizler türkiyede yeni bir bakış açısıyla soru cevap platformunu oluşturduk ve farkımızı ortaya koyuyoruz. Nasıl mı? Temiz, rahatlık okunabilir, mobil (akıllı telefon) uyumlu, üye olması ve soru sorması çok basit bir platform. SoruCVP.net sayfamızda konu olarak her türlü konuyu bulabilirsiniz. Türkiyedeki büyük siteleri gözününde bulundurarak Emlak, Araba, Otomotiv, Sağlık ve buna benzer birçok konuyu başlıklar halinde topladık. Fakat bizim farkımız daha çok bu konular hakkındaki detaylardır. Örneğin ikinci el araba almak istiyorsunuz fakat nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz veya daire satın almak (daire kiralamak) istiyorsunuz ve bilmeniz gerekenler nelerdir onları öğrenmek istiyorsunuz. İşte bu konuda SoruCVP.net i kullanmak her şekilde sizler için faydalı olacaktır. Diğer farkımız ise uzmanların bu konuda sizlere yardımcı olmasıdır. Konusunda uzman arkadaşlar sizlere yardımcı olabilir. Bu şekilde SoruCVP.net e soru sorarak yardım alabilirsiniz.

Türkiye’de bir çok alım satım siteleri bulunmakta ve çoğu firma kendi imkanları doğrultusunda üye olup müşteri kazanma çabasında. Normal kullanıcılar ise uygun fiyata bir ev, araba, eşya vb.alımlar yapmaktadır. Şimdi bu sayfalara ödenen paralar gerçektende artık piyasada çalışan esnafı zorlamaktadır.

Tamda bu konuya değinerek yaptığımız araştırmalara göre Şirketlerin, esnafların ve internette gezinen normal kullanıcıların fikirlerini alarak SoruCVP.net platformunu oluştuk.

SoruCVP.net ne yapar?

Bizler istedik ki herkes ücret ödemeden para kazansın. Yok çok ciddiyiz. SoruCVP.net i aktif olarak kullanan herkes hiç bir şekilde ücret ödemeden para kazansın istedik. Hatta ve hatta herkesin para kazanmasını istedik. Nasıl mı?

Normal SoruCVP.net üyesi

Şimdi düşünün ki siz normal orta halli bir çalışansınız (normal bir kullanıcı). SoruCVP.net’e girerek bir sorunuzu aradınız ve istediğiniz cevabı bulamadınız veya soruduğunuz soru SoruCVP.net te bulunmamakta. Eğer kendiniz soruyu sorarsanız puan kazanırsınız. SoruCVP üyesi sizleri takip ederse ve cevabınızı beğenirse yine puan kazanırsınız. Daha mı? evet daha fazlası var. Örneğin sorduğun soru beğenilirse yine oy alırsınız. Sormuş olduğun soru en iyi cevap olarak seçilirse yine puan alırsınız. Hatta bir soruya kendin cevap verirsen yine puan alırsın. Puanlamaları görmek için Ödüller ve Puanlar sayfamızdan bakabilirsiniz.

Peki sonuç olarak puanlar ne işimize yarayacak diye sorulursa?

SoruCVP.net olarak biraz işi abarttık. Soru soran ve cevap verenler kısacası Sorucvp.net’i aktif olarak kullananlara para ödülü veriyoruz. Öğrenciye, Ev hanımına, kısacası okuma yazma bilene ek iş olarak yazı yazarak (soru sorarak veya cevap vererek) para kazabilirsiniz. Harçlık gibide düşünebilirsiniz. 100.000 puana ulaşana 50 tl veriyoruz. SoruCVP.net de doğru soru sorarak, doğru cevaplar verin. Sayfamızda aktif olduğunuz müddetçe bu puanı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Tabi 50 TL ile kalmıyor. Tekrar 100.000 puanınızı kazanırsanız (yani 200.000 puana gelirseniz) yine bir 50 tl kazanırsınız ve bu şekilde aldığınız ödülü katlayabilirsiniz. Başka birşey öğrenmek istiyorsanız [email protected] e posta gönderebilirsiniz.

Kurumsal, orta ölçekli şirket veya serbest çalışanlar – SoruCVP.net üyesi

Doğal olarak herkes bir satış veya müşteri kazanmak için interneti aktif bir şekilde kullanıyor. Fakat ünlü sayfalara ödedikleri aidat çok yüksek geliyor ve bu durumdan da çoğu firma şikayetçi. Peki bu siteler kazandıkları parayı hakediyorlar mı? tabi ki de hak ediyorlar çünkü ödediğiniz rakama göre de satışı yapıyorsunuz. Peki aylık ödeme yapmadan da satış yapabilir misiniz? İşte bu noktada sorucvp.net devreye giriyor. Ufak, orta ölçekli veya büyük firma iseniz, yapacağınız tek şey profil sayfanızı düzgün bir şekilde doldurmak. Firmanızın bilgilerini vererek google da görünürlüğünüzü sağlayın. İnsanlara yardımcı olarak kendiniz hakkında pozitif düşünceler elde edilmesini sağlayın.

Kurumsal üye olduğunuz web sayfası adresinizi, iletişim bilgilerinizi, telefon numaranızı ve sosyal ağlarınızın sayfalarını ekleyerek görünürlüğünüzü artırın. Bu sayede sizlere ulaşılmasının daha kolay olduğunu gösterin.

Üye olmak için Giriş yap veya Üye ol linkine tıklayarak üye olabilirsiniz.

SoruCVP.net sayfasından müşteri nasıl kazanılır?

Şimdi oluşturmuş olduğumuz bu platformu normal e ticaret siteleri gibi düşünmeyin. SoruCVP.net in amacı tamamen ama tamamen insanlara yardımcı olmaktır. İnsanlar derken? Yani herkese hem iş yapana yardımcı olmak, hem avare gezene yardımcı olmak, hem fakire yardımcı olmak vb. Kısacası herkese! ( Bu arada SoruCVP.net reklam gelirlerinden kazanç elde eder. Başka hiç bir şeyden kazanç elde etmez. Kazancın %2’si kızılaya gönderilir! Lafı uzatmadan müşteri nasıl kazanılır veya nasıl daha fazla müşteriye ulaşılır.

Diyelim ki küçük bir kuruluşsunuz veya avukatlık büronuz var veya birşeyler satıyorsunuz. SoruCVP.net e bir kere üye olarak zaten kullanıcı bilgilerinizi girip hemen kazançlı oluyorsunuz. Nasıl mı? Eğer kuruluşunuzun veya şahsınızın web sayfası, sosyal ağları, e-postası, telefon gibi bilgileri üye olurken girerseniz zaten bir kere Backlink almış oluyorsunuz ve araştırırsanız backlink in sizlere çok faydası olduğunu göreceksiniz. Peki backlink harici nasıl müşteri kazanacağım sorusuna ise şöyle bir örnekle devam edebiliriz.

Varsayalım ki avukatsınız veya öğretmensiniz veya bir konuda uzmansınız.

Sayfada sizin alanınızla ilgili bir soruya cevap verirseniz yardımcı olacaksınız. Siz cevap doğru verirseniz cevabı olan kullanıcı sizlere kesinlikle geri dönüş yapacaktır. Peki geri dönüş yapmaz ise. O o cevabı başkası görürse ve cevaptan tatmin olursa başkası size kesinlikle geri dönüş yapacaktır. Çünkü bir kullanıcıyı ciddiye alarak cevap yazarsanız veya ona yardımcı olursanız bunu herkes görecektir ve elbette biri geri dönüş yapacaktır.

Bir firmanın SoruCVP.net teki Profil sayfası görüntüsü şu şekildedir. (Bu arada üye olurken herşey tam ve eksiksiz doldurun çünkü kullanıcıyla olan güveni bu şekilde sağlarsınız.)

SoruCVP Profil sayfası görünümü

SoruCVP Profil sayfası görünümü

Bu şekilde üye olursanız güven verici olur ve kullanıcı sizi ciddiye alarak sizlere direk olarakta soru sorabilir veya mesaj gönderebilir. Bu şekilde de müşteriyi kazanmış olursunuz.

Vermiş olduğunuz cevaplar kesinlikle sizler için bir zarar değil aksine sizlere %100 kazanç getirecektir.

 

Yorum Ekle