Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Samsung Galaxy S11 Aslında Galaxy S20 mi?

Samsung Galaxy S11 Aslında Galaxy S20 mi?

Merakla beklenen telefonlardan Samsung Galaxy S11, itibarlı sızdırıcı @UniverseIce’a nazaran bir isimle gelecek.

Ice Universe’in tweet’ine nazaran Galaxy S11 ismiyle beklediğimiz telefon, önümüze “Galaxy S20” olarak çıkacak. Bunu yalnızca “Galaxy S20” yazarak söyleyen Ice Universe, daha sonra “Yeni yıl 2020 ve 20, yeni bir başlangıç” tweet’ini paylaştı. Galaxy S10’dan sonra 10 tane Galaxy S birden atlanması akla yatkın görünmese de, savın sahibi sahih çıkan iddialarıyla tanınıyor.

Next year is 2020, and 20 is a new beginning.

— Ice universe (@UniverseIce) December 24, 2019

Samsung’un 2020 amiral gemisinin Galaxy S11 ismiyle gelmeyeceği, daha evvel de söylenmişti. Eylülün ortasında ortaya çıkan bir dedikodu, Galaxy S ve Galaxy Note serisinin Galaxy One serisinde birleşeceğini söylemişti. Fakat daha sonra bu tezle ilgili bir haber gelmedi.

Birtakım firmaların onar onar saydığı yanlışsız (Huawei P10’dan P20’ye geçmek gibi), lakin bu derhal Samsung’un da birebirini yapacağı manasına gelmiyor. Bu türlü bir hamlenin en uygun açıklaması, telefonun iPhone 11’in önünde daha yüksek bir sayıyla (reklam açısından tahminen işe yarayabilir) piyasaya sürülmesi olabilir.

İşin yanı, Ice Universe’in Galaxy 20 tweet’inden sonra telefondan tekrar Galaxy S11 diye bahsetti.

Telefonların gerçek isimlerini Samsung’un telefonları muhtemelen tanıtacağı Şubat 2020’de öğreneceğimizden emin olabilirsiniz.

Yorum Ekle