Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

You must login to ask a question.
Monster Notebook Üniversite Buluşmaları Sürüyor

Monster Notebook Üniversite Buluşmaları Sürüyor

Oyun yerküresine yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve ekipmanlar sunan markası Monster Notebook’un Kurucu ve CEO’su İlhan Yılmaz, Türkiye çapında birçok üniversitede gençler ile buluşarak girişimcilik deneyimlerini ve Monster Notebook’un ilham verici muvaffakiyet hikayesini paylaşıyor. Yılmaz, Canavar’ın Yerküre’ye Açılan Hikayesi başlıklı sunumunda hayal gücünün ve hamasetin ehemmiyetini vurgulayarak Monster Notebook’un Türkiye’den çıkan bir yerküre markası olma serüvenini anlatıyor.

Monster Notebook başkanları, yılı içerisinde Kocaeli, Balıkesir, Trabzon, Ankara, Eskişehir, Bursa ve İstanbul kentleri olmak üzere yekun 11 üniversiteyi ziyaret ettiler. 7 kentte yaklaşık 10.000 öğrenci ile bir araya gelen Monster sözcüleri 2020 yılında bu sayıyı daha da artırmayı hedefliyor.

Monster Notebook Pazarlama Yöneticisi Alper Arın ve Strateji ve İş Geliştirme Yöneticisi Cem Çerçioğlu, Türkiye umumunda düzenlenen “Monster Talks” buluşmaları kapsamında üniversitelerde ayrıyeten mektepliler ile çeşitli eğitim ve atölye çalışmaları gerçekleştiriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle