Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung CEO’su da “Galaxy S20” Dedi

Samsung CEO’su da “Galaxy S20” Dedi

Galaxy S11 hakkında son günlerde birçok dedikodu duyuyoruz. Bunlardan bir tanesi, telefonun isminin beklenmedik bir biçimde Galaxy S20 olarak değiştirilecek olması. Yeni gelen malumatlar, firmanın telefonun ismini hakikaten de değiştireceğini söylüyor.

Kore asıllarına nazaran Samsung’un CEO’su Dj Koh, CES 2020’de yaptığı bâtın içtimalarda firmanın yeni telefonlarını “Galaxy S20” olarak gösterdi. Rapor, Samsung’un isim değişikliğinin nedeninin 2020 yılına geçmemiz olduğunu söylüyor. Firma bu nedenle S11 serisini bırakıp S20’ye geçiyor.

Yani Samsung’un tanıtacağı telefonlar, büyük ihtimalle Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve olacak. Galaxy S20e modeliyle ilgili rastgele bir haber ise şimdilik yok.

CES 2020’de saklı kapılar gerisinde birçok ittifakın yapıldığı biliniyor, bu yüzden Samsung’un CEO’sunun 11 Şubat’taki açılış etkinliğinden evvel bu tıp içtimalar yapmış olması sürpriz değil. Aktiflikte Galaxy Fold 2‘nin de gösterildiği sav ediliyor, lakin isminin Galaxy Fold 2 değil Galaxy Bloom olacağı söyleniyor. Bunun nedeni, cihazlar arasındaki tasarım farkları olabilir.

Bu malumatların hiçbiri, şimdi Samsung tarafından doğrulanmadı lakin önümüzdeki günlerde yeni haberlerin gelmesini bekleyebiliriz.

Yorum Ekle