Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
HyperGear Eserleri  Bilkom Garantisiyle Türkiye’de!

HyperGear Eserleri Bilkom Garantisiyle Türkiye’de!

Yerkürenin öncü teknoloji markalarının 30 yılı aşkın vadedir Türkiye’de dağıtımını üstlenen Bilkom, şık ve estetik olduğu kadar tutarlı fiyatlarıyla da dikkat çeken HyperGear eserlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Teknoloji meraklılarının şık görünme ve moda olanı kullanma muhtaçlığını karşılayan, üstelik bunu yüksek fiyat etiketlerine başvurmadan yapan HyperGear, taşınabilir şarj cihazları, şarj ve USB kablolarıyla kesintisiz güç aslınız olurken, müzik dinleme zevkini üst seviyeye çıkaran işlevsel kulaklıklarıyla da göz dolduruyor.

Basların da keyfini çıkarın

Bilkom Teminatıyla‘ tüketiciyle buluşan yeni HyperGear kulaklıklar, müzikseverlerin gürültü ve ortam sesinden etkilenmeden adeta müziğin büyülü yerküresinde kaybolmalarına imkân veriyor. HyperGear kulaklıklar, hassas bas ayarı da içeren ses kalitesinin yanı sıra yeni nesil tekniklere dayanan şık dizaynıyla da giyilebilir teknolojinin en hoş örneklerinden birini oluşturuyor.  

Güç her vakit sizinle

Gün içinde en istenmeyen şey, telefonunuzun şarjının aniden ve üstelik rastgele bir prize erişiminiz yokken bitmesidir. HyperGear İkili USB Taşınabilir şarj cihazı, bu türlü istenmeyen durumlarda cihazlarınız için mümkün olan en güzel yedek güç aslına sahip olmanızı sağlıyor. 10.000, 12.000 ve 16.000 mAH batarya gücünde üç farklı seçeneğe sahip olan eser, sağladığı şarj gücünün yanında son nokta olması ile öne çıkıyor.

Uzun ömürlü ve süratli şarj deneyimi

Şarj ve done aktarımı konusunda sıklıkla sorun yaşayan biriyseniz yeni HyperGear MFi Lightning Şarj ve Senkronizasyon Kablosu size nazaran olabilir. Güçlendirilmiş gerilme noktaları sayesinde uzun müddet dayanacak formda tasarlanan kablo, maksimum süratte şarj ve eşleştirme imkanı sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle