Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
“Resmi” Galaxy S20 Kılıf Manzaraları Çıktı!

“Resmi” Galaxy S20 Kılıf Manzaraları Çıktı!

Her yeni amiral seviye akıllı telefonda yaşadığımız manzarayla bir defa daha karşı karşıyayız. Bilindiği üzere telefon görünmeden evvel kılıfları görünür ve velev daha evvelden satışa çıkar. Bu yeniden tekrarlandı ve Samsung’un gelecek amirali Galaxy S20‘den evvel müdafaa kılıfları net biçimde ortaya çıktı.

Hala isim tartışmaları süren Samsung’un yeni amirali bir tarafa nazaran Galaxy S20, bir sair kitleye nazaran ise Galaxy S11 olarak tanıtılacak. Fakat muhtemelen Galaxy S20 olarak önümüze çıkacak yeni amiral, çünkü bu isim hakkındaki argümanlar daha kuvvetli. Neyse ki telefonun tanıtım tarihi hayli yaklaştı. Galaxy S20, şubat ayında tanıtılacak.

Artık gelelim Galaxy S20’nin kılıflarına. Yeniden Twitter üzerinden ortaya çıkan sızıntı, Galaxy S20’nin birbirinden farklı kapak desenlerini önümüze çıkartıyor. “Resmi” kapakları olduğu söylenen görseller arasında Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra için muhafaza kılıfları mahal alıyor.  Kapak dizaynlarının render imgelerinden oluşan sızıntı, sert muhafaza kılıfından LED’li kapaklara kadar çok sayıda örnek içeriyor.

Elbette tek seçenekler bunlar olmayacaktır. Galaxy S20’lerin tanıtılmasıyla bir arada kanadından da daha çok sayıda kapak seçeneği raflarda alacaktır.

Yorum Ekle