Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PUBG Dönem 5 Ayrıntıları Malûm Oluyor

PUBG Dönem 5 Ayrıntıları Malûm Oluyor

PUBG Corporation sıradaki dönemsel içeriğini açıkladı; Dönem 5 ve Survivor Pass: Badlands! Yeni dönem, haritadaki nesneler, arazi ve loot güncellemeleri ile sabit nişan dürbünlü ve haritaya kişisel Win94 tüfeği dahil olmak üzere Miramar’da iyileştirmeler sunan 5.1 Güncellemesi ile başlıyor.

PUBG Seri 5 görüntüsünü buradan izleyebilirsiniz.

Oyuncular artık kadro arkadaşlarına yardım etmenin ve eşya fırlatma mekaniği ile düşmanlarını devirmenin yeni bir yoluna sahip olacak. Grup arkadaşlarınıza muhtaçlık olduğunda kuvvet içeceğini fırlatın ya da alın ve kalan son kimseyi ustalıkla hesaplanmış bir tava fırlatışı ile devirin.

Oyun güncellemelerine ek olarak, Survivor Pass yeni mükafatlar, hizmetler ve gelişmiş sistemler ile geri döndü! Survivor Pass: Badlands, oyuncuları güçlü çöl hayatı ve eski sakinlerinden esinlenilmiş temaya sahip kıyafetler ve silah kaplamalarıyla ödüllendiriyor. Başkaca oyuncular oyunu sıradan modda oynarken topluluk olarak bir araya gelip Seri 5 hikaye fragmanının kısımlarını açarak birinci sefer bir dönem boyunca Miramar’ın tarihine dalabilecekler. PUBG Seri 5’in oynanış medyası için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha ziyadesi, Güncelleme 5.1 23 Ekim’de PC canlı sunucularına ve 29 Ekim’de konsol canlı sunucularına ulaştığında erişilebilir olacak. Aksiyonu acilen yaşamak isteyenler için ise PC Test Sunucusu bugün açılıyor! Senin Savaşın. Senin Hikayen. Senin Sahanın.

Seri 5 ile gelen güncellemelerin tam listesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle