Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Microsoft, Klavyelerine 2 Yeni Tuş Ekliyor!

Microsoft, Klavyelerine 2 Yeni Tuş Ekliyor!

Microsoft, yeni klavyelerini sitesinde sergiledi. Kablosuz olarak kullanılabilecek olan Microsoft Bluetooth Keyboard ve ergonomik seçenek olan Microsoft Ergonomic Keyboard daha evvel klavyelerde görmeye pek alışık olmadığımız yeni hususî tuşları da içeriyor.

Bu kere klavyelerine Office pratikleri için şahsi bir tuşun yanı sıra başkaca bir de “emoji tuşu” yerleştiren Microsoft, böylelikle kullanıcılara farklı bir seçenek getiriyor. Emojilerin artık hayatımızda değerli bir tarafının olduğunu kabul etmek lazım. Mesajlaşmalarda his aktarımı için kullandığımız bu minik sarı ikonlar, artık Microsoft ile fizikî klavyelere de böylelikle gelmiş oluyor.

Windows ve emoji tuşuna bastığınızda açılan bir emoji listesi üzerinden kolaylıkla seçim yapma imkanı tanıyan Microsoft, yeni klavyelerini 49 ila 59 dolar arasında bir fiyatla etiketlemiş. Microsoft Bluetooth Keyboard’un fiyatı 49.99 dolar olurken, Microsoft Ergonomic Keyboard’un fiyatı ise 59.99 dolar. Her iki klavye de 15 Ekim tarihinden itibaren satışta sunulmuş durumda.

Yorum Ekle