Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PS4 Turnuvaları NBA 2K20 ve Soul Calibur VI İle Devam Ediyor

PS4 Turnuvaları NBA 2K20 ve Soul Calibur VI İle Devam Ediyor

Interactive Entertainment, PS4 Turnuvaları‘na yeni oyunların eklendiğini, daha evvelki oyunların ise yeni serilerinin, yeni armağanlarla birlikte başlayacağını açıkladı.

Bu haftadan itibaren NBA 2K20 ve Soul Calibur VI oyunları PS4 Turnuvaları’na dahil oluyor. Her iki oyun da Challenger Series kapsamında dönemlik olarak nokta alacak. Böylelikle isteyen her oyuncu, bir seri vadesi içerisinde istediği kadar katılabilecek, her yaptığı müsabakadan puanlar toplayıp, umumî dönem puanını oluşturarak nereye kadar yükselebileceğini test edebilecek. Devam eden oyunlardan Mortal Kombat 11 ve EA SPORTS FIFA 20 turnuvaları için de yeni dönemler bu hafta başlıyor.

Her turnuva, dönem sıralamalarına nazaran dinamik tema, oyun içi harcanabilir para ve para üzere kendine has mükafatlar barındırıyor. Tüm turnuvalar, PlayStation 4 ve ilgili oyuna sahip olan her oyuncuya açık ve iştiraki fiyatsızdır. PlayStation 4 menü ekranında ‘Etkinlikler’ menüsünden ‘Turnuvalar’ sekmesine girerek istediğiniz oyunun turnuvasına katılabilirsiniz.

NBA 2K20, Soul Calibur VI, Mortal Kombat 11 ve EA SPORTS FIFA 20 turnuvalarına iştirak hakkı ve armağan kazanım hakkı Türkiye’den katılacak oyunculara açıktır.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle