Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PlayStation Black Friday İndirimleri Başlıyor

PlayStation Black Friday İndirimleri Başlıyor

Sony, 29 Kasım tarihinde başlayacak olan Black Friday indirim kampanyasını duyurdu. İndirim periyodu boyunca 4 konsol paketleri, VR, aksesuarlar ve oyunlar indirimli fiyatlarıyla sunulacak.

Black Friday kampanyası çerçevesinde 29 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında PlayStation 4 Pro 1 TB konsol 3099 TL, PlayStation 4 1 TB ve 2. DualShock 4 bulunan paket 2799 TL, içerisinde PlayStation 4 500 GB ve 3’er oyun bulunan Mega Paket ile Hits paketleri ise 2289 TL fiyat etiketiyle satılacak.

İçerisinde PS VR başlığı, PlayStation Kamera ve PS VR Worlds oyunu bulunan PlayStation VR paketi ise 1889 TL’den satışta olacak. DualShock 4’ler de Black Friday boyunca indirimli eserler arasında taraf alıyor. Mavi, siyah, beyaz ve al renkleri 5 Aralık tarihine kadar 499 TL noktasına 329 TL, gayrı renkleri ise 549 TL yanına 369 TL’den satılacak.

29 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında God of War, Detroit: Become Human, Marvel’s Spider-Man ve Days Gone oyunlarında da büyük indirimler oyuncuları bekliyor. Yeniden tıpkı tarihlerde PlayStation Hits serisinden The Last of Us Remastered, Bloodborne, Gran Turismo Sport, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, Uncharted: Kayıp Miras, Killzone: Shadow Fall ve Infamous Second Son arasından seçilecek 2 adet PlayStation Hits oyunu 179 TL tek fiyatla satılacak.

Borderlands 3, Red Dead Redemption, The Outer Worlds, NBA 2K20, WWE 2K20, NBA 2K Playgrounds 2 ve Just Cause 4 da 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında büyük indirimlere sahip olacak.

Tüm kampanya malumatlarına bu sayfadan erişebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle