Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
PlayStation 4’e Kişisel Fortnite Turnuvası Başlıyor

PlayStation 4’e Kişisel Fortnite Turnuvası Başlıyor

Yalnızca PlayStation 4‘te oynanabilecek olan Fortnite Kutlama Kupası duyuruldu. Solo müsabakalardan oluşacak olan Fortnite Kutlama Kupası, 15 Şubat Cumartesi ve 16 Şubat Pazar günü, PlayStation 4’ünde Fortnite bulunan ve makul kriterlere sahip olan her oyuncuya açık olacak. Kutlama Kupası vadesince oyuncular oyun içi eşyalar ve nakit para kazanma bahtı elde edecek.

15 Şubat Cumartesi günü, Fortnite Kutlama Kupası’nın birinci gününde ortamlarına nazaran sıralamaya giren oyuncular aşağıdaki mükafatları kazanacaklar:

%50 içindekiler: “Take Cover” spreyi

%25 içindekiler: “Wild Accent” Pickaxe

%5 içindekiler: “Tango” kostümü

16 Şubat Pazar, yani 2. günde ortamlarına nazaran üst sıraya girecek oyuncular ise 1 milyon dolarlık armağan havuzundan hisse alacaklar.

Turnuvaya katılacak olan tüm oyuncuların Fortnite hesaplarının 15. Seviyede olması ve Epic hesapları için 2 aşamalı güvenlik özelliğinin açık olması gerekmektedir. Yerinizdeki turnuva başlangıcı için PlayStation 4 konsolunuzdan Fortnite oyununu açıp, “Compete” sekmesinden vaktini ve detaylarını denetim edebilirsiniz. Turnuvada güzel bir bölgeye gelmek için Solo müsabakalarda şimdiden antreman yapmaya başlayabilirsiniz.

Fortnite Kutlama Kupası hakkında daha ziyade haber için: https://www.epicgames.com/fortnite/competitive/news/celebration-cup-only-on-ps4-official-rules

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle