Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Netflix’ten Şaşırtan Türkiye Kararı!

Netflix’ten Şaşırtan Türkiye Kararı!

Netflix’in Türkiye’de yaygınlaşma periyodunda sunduğu imkanlardan birisi de birinci ay fiyatsız üyelikti. Netflix’e üye olmayı düşünenler denemek için 1 ay boyunca yayınları fiyatsız olarak izleyebiliyor, devam etmek isteyenler aylık fiyat ödeyerek sistem abonesi oluyorlardı. 

1 AY FIYATSIZ DENEME KALDIRILDI

Şimdiyse Netflix, 1 ay boyunca fiyatsız tasarruf pratiğini kaldırdı. Netflix Destek sahifesinde da hususla ilgili şu açıklama taraf alıyor:

Şu anda devletinizde fiyatsız deneme sunulmamaktadır. Yeni üyeliğinizi başlatmak için Netflix.com adresine gidin, size en elverişli planı ve ödeme seçeneğini seçin, adresinizi girin, bir parola belirleyin ve izlemeye başlayın.

Netflix üyeleri, seri ve sinema kataloğunun tamamına anında erişebilir. Yayın planları, ve daha ziyadesine ait haberler Netflix nedir? başlıklı sahifede bulunabilir

Netflix üyeliğinizi başlattıktan sonra üyeliğinizi istediğiniz devir iptal edebilirsiniz.

NETFLIX KARAR İÇİN NE DEDİ?

Netflix’ten yapılan açıklamada “Netflix olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara kusursuz bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz” tabirleri kullanıldı

T24’ün haberine nazaran ise Netflix mevzuya ait soru üzerine “Fiyatsız deneme” hizmetinin kaldırıldığı doğrulandı. Netflix Türkiye, bu pratiğin farklı memleketler için de tasdikli olacağını tabir etti.

 

Yorum Ekle