Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Panasonic “Kamera Merceğinden Ekrana” Çözümü!

Panasonic “Kamera Merceğinden Ekrana” Çözümü!

Panasonic ISE 2020 etkinliğinde AV yerküresi için geliştirdiği “kamera merceğinden ekrana” (glass-to-glass) tahlillerini tanıtacak. Şirket, en yeni IP/IT merkezli platformunu kullanarak kaydetme, karıştırma, dağıtım ve görüntülemeyi kapsayan içerik üretim zincirini nasıl kolaylaştıracağını ve eksiksiz olarak sunacağını gösterecek. AV ve IP teknolojilerinin birleşimi, Panasonic’in birçok süper şova konut sahipliği yapacak e-Spor Arenası’nda gösterilecek. Panasonic tıpkı hengamda yeni üstün kompakt ve hafif 30.000 lümen lazer projektör de dahil olmak üzere çok sayıda yeni teknolojisini tanıtacak.  

e-Spor Arenası

e-Sporun AV kesiminde en süratli gelişim gösteren alan olması sebebiyle Panasonic, iştirakçilerin gerçek vakitli olarak yarışacağı bir e-Spor arenası kuracak. IP/IT merkezli platform, 8K ROI kamera ve 50.000 lümen pahasına sahip yerkürenin en hafif, en kompakt 4K lazer projektörü üzere 4K değiştiricilerin yanı sıra formatlı ekranlar üzere Panasonic’in en yeni canlı parti ve dal yenilikleri arenada bir araya gelecek. Ziyaretçiler bu aktiflikte yeni harika kompakt 30.000 lümen bedeline sahip projektörü de görme fırsatı bulacak.  

Müze

Panasonic, duvar ve yer projeksiyonları kullanarak gerçek devirli ve interaktif bir müzeyle sürükleyici ve akıllara kazınacak bir deneyim yaratacak. Müze, yakınlaştırma, değiştirme ve yüksek teknolojili 4K ekranlara sahip yerkürenin birinci sıfır ofset Kısa Aralıklı Lensi ve Panasonic’in lazer projektörlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulacak.  

Yenilikçi Tümleşik AV Tahlilleri

Projektörler, lensler ve profesyonel ekranlar içeren kapsamlı eser yelpazesi sayesinde ziyaretçiler, Panasonic’in yekun sahip olma maliyetini nasıl azaltabileceğini ve tüm ortamlarda göz alıcı son kullanıcı deneyiminin yaratılması için yenilikleri nasıl desteklediğini görebilecek.

Etkin Öğrenme

Panasonic, bu son teknolojiyle donatılmış sınıflarda en yeni görsel ve ProAV teknolojilerinin öğrenmeyi ve uzaktan etkileşimi nasıl güzelleştirdiğini, böylelikle eğitmenleri öğrenci merkezli, faal öğrenme ortamları oluşturmaktan nasıl kurtardığını gösterecek. İstekli talebeler burada interaktif ekranları kullanarak ve sonuçları daha büyük projeksiyon ekranlarında paylaşarak küçük öbekler halinde çalışabiliyor.  

İşletme İş birlikleri

Iştirakçiler, geleceğin interaktif içtima odalarında Panasonic’in işbirliği tahlilleri için sunduğu kapsamlı serideki eserleri deneyimleyebiliyor. Seride sunum sistemleri ve hepsi bir arada şahsi ekran tahlilleri, içerik oluşturma, kaydetme ve paylaşmanın münasip maliyetli yolları yan alıyor.   Panasonic Business Avrupa Pazarlama Yöneticisi Hartmut Kulessa bahisle ilgili şunları söyledi: “Panasonic deneyimlerine katılacak olan ziyaretçiler, kesen entegre AV çözümlerimizin kapasitesini çeşitli işletme, eğitim ve parti meydanlarında görecek ve bu tahlillerin kendi hayatlarında yaratabileceği imkanları bir numara elden deneyimleyecek.”   Panasonic 11-14 Şubat 2020 tarihlerinde RAI Amsterdam’da Salon 1, Stant1-H20 kısmında iştirakçileri bekliyor olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle