Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Pablo Escobar’ın Kardeşinden Katlanan Telefon

Pablo Escobar’ın Kardeşinden Katlanan Telefon

Şimdi istenen seviyeye gelmeyen katlanabilen telefonlar, telefon bölümünde yaygın olarak “bir sonraki büyük şey” olarak kabul ediliyor. Doğmakta olan bu pazardan hissesini almak isteyen cürüm örgütü başkanı Pablo Escobar’ın kardeşi, Escobar Fold 1 ile piyasaya girmeye hazırlanıyor.

Sıra dışı eserleriyle ve tezli açıklamalarıyla tanınan Roberto Escobar, bu sene (Elon Musk’ın da ilham aldığı) bir alev püskürtücüsü tanıtmıştı. Artık gözünü katlanabilen telefon piyasasına diken Escobar, yalnızca 349 dolarlık bir üretebileceğini tez etti.

7,8 inçlik katlanabilen AMOLED ekrana sahip olan Escobar Fold 1, 1920×1444 çözünürlük sunuyor ve ortasından dışa yanlışsız ikiye katlanıyor. Escobar, ekranın “şahsi bir plastikten” üretildiğini ve “Samsung Galaxy Fold’dan daha sağlam” olduğunu tez ediyor.

Snapdragon 855 yonga setiyle gelen cihazda 8GB RAM ve microSD ile genişletilebilen 512GB depolama meydanı bulunuyor. 16MP ana kamera ve 20MP ikincil kamerayla gelen cihazın gerisinde “Escobar Inc” logosu bulunuyor.

Fold 1, Escobar Inc’in web sitesinde ön siparişe açılmış durumda. Tabi bu fiyata nitekim katlanabilen bir telefon alabileceğinize inanmadan evvel birkaç defa düşünmenizde ve âlâ bir araştırma yapmanızda yarar var.

Yorum Ekle