Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
OMEN’la Tanışmak İsteyen Oyuncular İçin Hoş Fırsat

OMEN’la Tanışmak İsteyen Oyuncular İçin Hoş Fırsat

OMEN markası altında geliştirdiği bilgisayarlarıyla oyun yerküresinin öncü markaları arasında konum alan HP, bu yıl Avrasya Şov ve Sanat Merkezi’nde yapılacak Gaming İstanbul (GIST) etkinliğinde OMEN eserlerinin sergileneceği 160 metrekarelik deneyim ortamı ile nokta alacak. PUBG ve CS:GO turnuvalarının düzenleneceği fuarda her günün birinci üç kazananı OMEN eser ailesinden armağanlar kazanacak. OMEN dizüstü bilgisayarları ve profesyonel aksesuarlarını kullanarak yarışacak oyun severler, fuar boyunca oyuna doyacaklar.

yerküresinin fenomenleri HP standında

HP, aktiflik kapsamında, OMEN marka elçisi olan yerküresinin fenomenlerini hayranları ile buluşturacak. Türkiye’nin en tanınan Twitch hatun yayıncılarından Beğenilen “MiaFitz” Demiral, 30 Ocak Perşembe günü HP standında hayranlarıyla buluşacak ve günün turnuva kazananlarına ikramlarını takdim edecek.

Perşembe günü ise, yerkürenin önde gelen Formula 1 Esporcularından yarış pilotu Cem Bölükbaşı, HP standında E-racing simülasyon aracında F1 oynayarak bir skor elde edecek. Fuar boyunca bu skora en çok yaklaşan oyuncu Pazar günü armağanını yeniden Cem Bölükbaşı’ndan alacak.  

31 Ocak Cuma günü ayrıyeten, Fenerbahçe Espor League of Legends kadrosu ve 1 Şubat Cumartesi günü Türkiye’nin birinci oyun yayıncılarından Necati “Zeon” Akçay, HP standında takipçileri ile bir araya gelecek.

HP’nin birinci çift ekrana sahip OMEN X 2S bilgisayarı Gaming İstanbul’da

OMEN X 2S, kullanıcılarına harikulâde güç ve tıpkı anda birden çok iş yapmasını sağlayan özellikler sunuyor ve kişisel tuş desteğiyle bir dizüstü oyun bilgisayarından beklenen her şeyi yine tanımlıyor. 9. Nesil Intel® Core™ i9 mobil işlemciyle donatılan Omen X 2S 20 mm kalınlığında, 15 inç bir ekrana sahip, Full HD çözünürlük, 4K çözünürlüğünde 240Hz tazeleme orantısına sahip ekran varyasyona sahip. 6 inç büyüklüğünde ve 1080p netliğinde 2. bir ekran ise medya izlemek, sistem performansını görmek üzere işlevlerde kullanılabiliyor. Bu sayede Oyun oynarken ‘nasıl oynanır’ görüntüleri izlemek, bir MMO oyununda seviye atlamak için uğraşırken Spotify’dan yanlışsız müziği dinlemek ve Twitch’te yahut Discord’da yazılanları takip etmek için Alt + Tab kombinasyonunun yapılmasına gerek kalmıyor.  2. ekran, WeChat ve WhatsApp üzerinden mesajlaşmanın yanında Spotify’da gezinme, YouTube ve Twitch görüntülerini izleme ve velev OMEN Command Center yazılımını görüntüleme imkanı sunuyor.  

HP Türkiye Umumî Yöneticisi Emre Alaman: “Dünya oyun pazarı her geçen gün daha da hızlanarak büyüyor.  Bu doğrultuda her muhtaçlığa karşılık veren OMEN markası altında geniş oyun eser segmentimizle oyuncuların performans ve tasarım beklentilerine karşılık veriyoruz. Oyuncuları dinleyerek ve gereksinimlerini anlayarak, pazarın segmentlerine hitap eden kesim önderi bir oyun ekosistemi kurduk. Gaming İstanbul’da da OMEN eserlerimiz ile profesyonel oyuncular için benzersiz bir oyun deneyimi yaratacağız.”

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle