Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Monster Pusat Pro Gaming Gamepad  incelemesi  Monster Pusat Pro Gaming Wireless İnceleme

Monster Pusat Pro Gaming Gamepad incelemesi Monster Pusat Pro Gaming Wireless İnceleme

  • Başarılı performans
  • Ergonomik tasarım
  • Kolay eşleştirme
  • Uzun pil ömrü
  • 2 saatlik şarj mühleti
Özetle

Sonuç olarak açıkçası Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad ile Monster hoş bir işe imza atmış. Muhtemelen şirketten gamepad kategorisinde yeni modeller de gelecektir. Çünkü performans olarak çok başarılı bir eser olmuş Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad. Fiyatıyla da pek avantajlı olduğunu ayrıyeten belirtmek lazım; 179 TL fiyatla alınabiliyor cihaz. O nedenle şu sıralar orta seviyede düzgün bir gamepad’e gereksinim duyanlar, Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad’i değerlendirebilirler diyebiliriz.

Oyuncular tarafından aranan Gamepad: Monster Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad’i inceledik!

Çoklukla dizüstü bilgisayarlarıyla konuk ettiğimiz Monster’ın oyun aksesuarları rafı da bir epey geniş. Oyuncu ekipmanları arasında klavyeden fareye, mousepad’den taşıma çantasına ve kulaklığa kadar geniş bir yelpaze bulunduran Monster, öte yandan oyunculara kablosuz gamepad de sunuyor. Bugün yakından bakacağımız Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad, şirketin şu ana kadarki birinci gamepad’i olurken, muhtemelen önümüzdeki devirde farklı gamepad modelleri de Monster’dan gelecektir.

Evet, Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad ne üzere özellikler içeriyor ve performansı nasıl? Süratlice incelemeye başlayalım.

Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Tasarımı Nasıl?

Birinci durağımız elbette tasarım. Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad, Xbox gamepad’ini temel alıyor. Ama boyut itibariyle Xbox gamepad’i kadar kaba olmayan cihaz, ele avuca daha rahat oturuyor sahihi.

Tetik tuşlarını biraz sert bulsak da, analog çubukların hassasiyeti pek düzgün seviyede tutulmuş. Öte yandan eserde kaliteli plastik materyalin kullanıldığını da belirtmek lazım. Uzun oyun seansları sonrası elleriniz üzerinde kaymıyor, tutmaktan rahatsız olmuyorsunuz.

Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Nasıl Çalışıyor?

Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad, kablosuz bir gamepad. 2.4 GHz frekans üzerinden kablosuz adaptör ile çalışan cihazı bilgisayarınızla kolaylıkla eşleştirebiliyor ve 10 metrelik menzil içinde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Eşleştirme için kutudan çıkan dongle’ı PC’ye takmanız ve gamepad üzerindeki tuşa basmanız ehliyetli olacaktır.

Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Pil Ömrü

Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad, 10 saate kadar pil ömrü sağlıyor. Cihazı şarj etmek için ise, kutusundan çıkan 90 cm uzunluğundaki USB kablosunu kullanıyorsunuz. Cihazın pili oyun ortasında biterse, kabloyu bağlayarak bir yandan şarj ederken oyuna devam edebiliyorsunuz.

Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad böylelikle pil ile çalışan gamepad’lere şık bir alternatif oluyor. Cihazın tam kapasite şarj olma mühletinin ise 2 saat olduğunu söyleyelim.

Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad Performansı

Performansıyla da kendinden pek mutlu bırakan Pusat Pro Gaming Wireless Gamepad, rastgele bir gecikme olmadan çalışıyor. Reaksiyon mühleti çok konumunda. Hassasiyet gerektiren aksiyon oyunlarında yahut otomobil yarışlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çift taraflı titreşim motorları da oyun içinde yeterli bir halde geri bildirimde bulunuyor. Bu manada da rastgele bir sorun yok. Öte yandan uzun tasarruflar neticesinde parmaklarda ağrıya yahut acıya sebep olmadığını da belirtelim.

Monster Pusat Pro Gaming Gamepad Teknik Özellikleri
Eser Modeli Monster Pusat Pro Gaming Gamepad
Eser Tipi Gamepad
CHIP Online Notu 88
Üretici Monster
Firma Monster Notebook     (850) 255 11 11
Teknik Detaylar
Irtibat 2.4GHz kablosuz
Renk Siyah – yeşil
Çalışma Uzaklığı 10 m.
Pil Ömrü 10 saat
Kablo Uzunluğu 90 cm.
Uyumluluk XP / Vista / 7 / 8 ve Win 10
Boyutlar 145 x 120 x 8 mm
Tartı 240 gr.

Al

Yorum Ekle