Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
TikTok, Türkiye’deki Birinci Oyun Girişimi İçin Zula ile Anlaştı

TikTok, Türkiye’deki Birinci Oyun Girişimi İçin Zula ile Anlaştı

Toplumsal medyada milyonlarca takipçiye sahip olan Zula, yeni kanallarla birlikte içerik yerküresini zenginleştirmeye ve oyun severlere farklı mecralardan ulaşmaya devam ediyor.  

Içtimaî medyanın yeni fenomeni TikTok’la Türkiye’nin birinci oyun odaklı girişimini hayata geçiren Zula, oyuncuları için yarı yıl tatilinde heyecanlı bir challange başlattı. TikTok challange kapsamında, Zula oyun medyalarını #tatildezuladayız etiketiyle paylaşan kullanıcılar, en sevilen oyun içi eşyalarla dolu “TikTok Kasası”nı kazanacak. 23 Ocak’a kadar devam edecek challange kapsamında en çokça izlenen medyaları çekenler arasından seçilecek 10 oyuncu,  taraftarı olduğu ekibinin formasına sahip olacak. 

InGame Group CEO’su Burak Gözalan, toplumsal medyada milyonlarca takipçiye sahip olan Zula’nın bir yandan takipçi sayısı ve etkileşim manasında bu ortamı domine ederken, başka yandan yeni kanallarla içerik yerküresini zenginleştirmeye ve Zula severlere farklı mecralardan ulaşmaya devam ettiğini kaydetti.

Burak Gözalan, “Zula artık de içtimaî medyanın yeni fenomeni TikTok’la Türkiye’nin birinci oyun odaklı girişimini hayata geçiriyor. Kullanıcıların ürettiği farklı içeriklerle 2019 yılında bir fenomen haline gelen ve Türkiye’deki kullanıcı sayısı gitgide artan TikTok, oyun ve esporda  da en ziyade takip edilen yerlerden biri. Türkiye’deki oyun yerinde birinci girişimini Zula ile hayata geçiriyor. Içtimaî medya Zula’nın çok güçlü olduğu bir alan. Zula severlerle yeni ve tanınan mecralarda farklı girişimlerle buluşmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

TikTok hesabı bulunan herkesin katılabileceği challange için Zula oyuncuları, oyun medyalarını telefona kaydettikten sonra Tiktok pratiğinde #tatildezuladayız hashtag’i ile paylaşabilecek, velev bu paylaşımlarını TikTok kütüphanesinden seçtikleri lisanslı müziklerle klip haline getirebilecek. Ayrıyeten www.tiktok.com sitesinden kullanıcı girişi yaparak Zula görüntüleri direkt PC üzerinden de yüklenebilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle