Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Ucuz iPhone, Yani iPhone SE 2 İçin Âlâ Haber Var!

Ucuz iPhone, Yani iPhone SE 2 İçin Âlâ Haber Var!

iPhone SE 2, yıllar süren bekleyişin ahir gerçeğe dönüşmek üzere. Yeni bir rapor, Apple’ın yeni bütçe dostu telefonu martta duyuracağını söylüyor.

Haberin menşesi, Apple’ın yol haritası malumat sahibi olduğu söylenen ve Bloomberg’e konuşan bir menşe. Bu aslın yanında, “planla ilgili birden çok menşe” iPhone SE 2’nin şubatta birleştirilmeye başlanacağını söylüyor. Bu argümanlara bir ölçü kuşkuyla bakmak gerekse de, telefonun 2020’nin başında tanıtılacağını söyleyen evvelki dedikodularla koordinasyon içinde olduğunu görüyoruz.

iPhone SE2’nin neler sunacağına gelirsek, Bloomberg telefonun 4,7 inç ekranla geleceğini ve dizaynının iPhone 8’e benzeyeceğini tekrar söylüyor. Cihazın Touch ID destekli fizikî bir home düğmesinin bulunacağı belirtiliyor. Bu nedenle iPhone SE 2, işleviyle gelmeyebilir. Yeniden de telefonun iPhone 11’de kullanılan A13 Bionic işlemciye sahip olması bekleniyor.

Telefonun en değerli özelliklerinden bir tanesi, dedikodulara inanırsak ucuzluğu olacak. Son devirlerdeki bir rapor, cihazın 399 dolar civarında bir fiyatla geleceğini söylemişti. Bu durumda telefon, iPhone SE’nin çıkış fiyatına yakın bir fiyatla satışa sunulacak demektir.

Yorum Ekle