Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
MMD, Philips 243B9 Monitörü Piyasaya Çıkartıyor

MMD, Philips 243B9 Monitörü Piyasaya Çıkartıyor

Başkan ekran eksperi ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips 243B9 LCD monitörünün lansmanını yapıyor. USB-C kenetlemeye, yüksek süratli USB 3.2’ye, IPS panele ve Full HD 1920×1080 çözünürlüğe sahip 24 inçlik (60.5 cm) bu monitör, iş konumuna daha çokça yalınlık – ve böylece daha çokça üretkenlik – sağlamak için tasarlandı. Üstelik ayarlanabilir SmartErgoBase taban, güç tasarruflu PowerSensor ve % geri dönüştürülebilir ambalaj sayesinde kullanıcı rahatlığı ve daha az muhit zararı da garantileniyor.

Zahmetsiz temas

Olağanlık ve tasarruf kolaylığı düşünülerek tasarlanmış Philips 243B9 güç teminli, USB-C kenetlemenin suratını ve esnekliğini sunuyor. Tek bir ince, aksine döndürülebilir konektör ile, kullanıcılar entegrasyonlu dizüstü bilgisayarlarını şarj edebilir, yüksek çözünürlüklü medyalar izleyebilir ve süper hızda done iletimi yapabilirler. Monitör tıpkı devranda HDMI irtibatı da sunuyor, bu da kullanıcıların, aralarında DVD çalarların, medya kameraların ve şahsî bilgisayarların da bulunduğu AV asıllarından tek bir kablo üzerinden, yüksek kaliteli manzara ve ses iletiminin keyfini çıkarabilecekleri mealine geliyor.

Konfor ve keyif

Philips 243B9, gözleri yormayan, üst seviyede imaj kalitesini sağlayan çoklu teknolojiler ile donatıldı. IPS teknolojisi, 178° geniş görüntüleme açıları ve canlı, parlak imajlar sunuyor. Full HD çözünürlük ise daha ziyade ayrıntı ve netlik sunuyor. Başkaca LowBlue Modu sayesinde, izleyiciler gözleri yormayan bir üretkenlikten yararlanabiliyorlar. Üstelik Philips 243B9 modeli, hem ergonomik rahatlık hem de entegre kablo yönetimi sağlayan, ayarlanabilir bir SmartErgoBase taban ile de donatıldı.

Muhit dostu üretkenlik

Rahatlık, performans ve esnekliğe ek olarak Philips 243B9 aynı devranda da kuvvet açısından verimli ve aralarında EnergyStar 7.0, TCO Edge ve RoHS’in de bulunduğu çok sayıda etraf standardı ve sertifikası ile de entegrasyonlu. Dahili bir PowerSensor, otomatik olarak kullanıcının ekran başında bulunup bulunmadığını tespit edip monitörün parlaklığını daha uzun monitör ömrü için ayarlıyor ve %80’e kadar çıkan güç tasarrufu sağlıyor. Öte yandan Zero Power Switch ise sıfır kuvvet tüketimini garantiliyor ve monitörün karbon ayak izini daha da azaltıyor. PVC / BFR içermeyen kasaya sahip, cıva ve kurşun içermeyen Philips 243B9 modeli birebir zamanda %85 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik ve % geri dönüştürülebilir ambalaj gereci kullanıyor.

Akıllı, esnek ve sürdürülebilir Philips 243B9 monitörü 239 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden Ocak 2020‘de piyasada bulunabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Yorum Ekle