Üye Ol

Giriş yap

Şifremi Kaybettim

Şifreni unuttuysan e posta adresin yazarak yeni şifre oluştur.

soru ekle

Soru sormak için giriş yapmalısın.
Samsung Galaxy Fold 2 Pahalı Olacak Fakat “Çok” Değil

Samsung Galaxy Fold 2 Pahalı Olacak Fakat “Çok” Değil

Samsung’un tartışmalı katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold, ahir tüm badireleri atlattı ve geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya çıktı. Farklı memleketlerde farklı para üniteleriyle gelgelelim her birinde yüksek fiyattan tüketicilerle buluşan Galaxy Fold, 1980 Dolar fiyat etiketiyle elbette ucuz bir telefon değil. Bunda kuşkusuz Galaxy Fold’un birinci katlanabilir akıllı telefon olmasının da tesiri var. Evet, Galaxy Fold 2 ne kadar olacak?

Samsung’un sürat kesmeden yeni katlanabilir telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor. Galaxy Fold 2 olarak önümüze çıkacak yeni modelin ise şimdiden konuşulmaya başlandı. Buna istinaden Güney Kore asıllı iNews24 isimli bir internet sitesinden verilen habere nazaran ise Galaxy Fold 2 “o kadar” pahalı olmayacak.

Güney Kore para ünitesiyle 1 milyon won ila 1.5 milyon won arasında bir fiyattan satışa sunulacağı söylenen Galaxy Fold 2, Galaxy Fold’un ya yarı fiyatından daha ucuz olacak ya da çabucak derhal yarı fiyata satışa çıkacak.

Bildiğimiz lisandan konuşacak olursak, Galaxy Fold 2’nin fiyatı 860 ABD Doları ile 1290 ABD Doları arasında olması bekleniyor. Galaxy Fold 2 Türkiye ne olur, işte bunun kestirimi biraz güç. Bunu lakin telefonun piyasaya çıkacağı yaklaştığında söylemek mümkün olabilir.

Yorum Ekle